“Dokonalý koncept”

Bistro Špejle
Okolí: Nové Město
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 26. listopadu 2019

Byli jsme zde s partou kamarádů na večeři. Byla to moje první návštěva a rozhodně ne poslední. Koncept je naprosto dokonalý a jedinečný. Zaplatíte jen tolik, kolik toho sami chcete ochutnat a sníst, prostě geniální. Příjemné obsluha, dobré pivo, super místo na rande i na pokec s bandou kamarádů. Mají tady tolik jídla, že jsem ani nevěděl, co dřív si vzít.

Poděkujte uživateli tejkl_radek.
FBGROUP, Tým podpory webu TripAdvisorFront Office Manager v zařízení Bistro Špejle, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. listopadu 2019

Milý Radku, děkujeme za Váš velmi příjemný komentář. Jsme rádi, že se Vám náš koncept líbí a že jste u nás byl spokojen. Těšíme se na Vaši příští návštěvu.

Recenzováno: 27. září 2019

Do Špejle se ráda vracím, a vždy odcházím maximálně spokojena. Pro lidi neznalé je to zážitek, pro znalé příjemné posezení, kdy konzumujete rychlostí vám vyhovující v příjemném prostředí. Velmi vhodné pro skupiny masožroutů a vegetariánů - každý si přijde na své!

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli 965michaelah.
FBGROUP, Tým podpory webu TripAdvisorFront Office Manager v zařízení Bistro Špejle, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 28. září 2019

Milá 965michaelah, děkujeme za příjemný komentář s nejvyšším hodnocením a doporučením pro skupiny různých vyznání. :) Těšíme se na Vaši příští návštěvu.

Recenzováno: 17. září 2019

Zajímavý koncept. Dvakrát bylo jídlo výborné, slušný výběr. poslední návštěva dopadla špatně. Výber chabý, vše bylo takové unavené, oschlé.

Poděkujte uživateli TomasMak.

Milý Tomáši, děkujeme za Vaši recenzi. Mrzí nás, že Vaše třetí návštěva nebyla na výbornou, snad jen nešťastnou shodou okolností. Věříme, že počtvrté to bude opět výborné. Těšíme se tedy na Vaši příští návštěvu.

Recenzováno: 4. září 2019

Již potřetí jsem navštívila bistro Špejle,zajímavá nabídka,oceňuji,že si každý sní na kolik se cítí-žaludkem i peněženkou :-).Drobná výtka,přijde mi,že stoly jsou hodně nacpané na sobě,takže soukromí nicmoc.

Poděkujte uživateli evastankova.
FBGROUP, Tým podpory webu TripAdvisorFront Office Manager v zařízení Bistro Špejle, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. září 2019

Milá Evastanková, děkujeme za Váš komentář s nejvyšším hodnocením a jsme rádi, že Vám u nás chutná a vracíte se zpět. Pro větší soukromí můžete příště přijít v odpoledních hodinách. Těšíme se na Vaši další návštěvu.

Recenzováno: 6. srpna 2019

Milé překvapení v originálním pojetí “tapaz” bar.
Ještě nikdy jsem nejedlá tapaz z guláše nebo uzeného :)
Moc jsme si to užili, jako bonus velmi příjemná obsluha :)

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli Jana T.

Milá Tojano, děkujeme za Váš komentář a jsme rádi, že jste u nás byli spokojeni. Věříme, že příště to bude na nejvyšší hodnocení... :) Těšíme se na Vaši další návštěvu.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Bistro Špejle, si také prohlíželi

Už jste navštívili Bistro Špejle? Sdílejte své zkušenosti!