“Příjemná kavárna”
Recenze Café Na hlas

Café Na hlas
Okolí: Žižkov
Popis: Café Na hlas je nový inspirativní prostor na pomezí pražského Žižkova a Vinohrad. Spojili jsme kavárnu, kde se výtečně najíte, s multifunkčním sálem, ve kterém můžete zpívat, tančit, dívat se, učit se či naslouchat.

Kavárnu jsme s kamarádkami zvolily na tradiční brunch. Příjemné menší místo, útulné prostředí. Výběr sladkých i slaných pokrmů. Menší mínus za obsluhu, jelikož dost dlouho trvalo, než k nám slečna přišla, abychom si mohly objednat. Menším zklamáním byla poloprázdná vitrína se zákusky. Podnik ale určitě stojí za návštěvu.

Datum návštěvy: září 2020
1  Poděkujte uživateli dendyfra.

Recenzováno: 22. července 2020 prostřednictvím mobilu

Kavárna je krásná, má úžasný interiér i výběr jídel. Moc pěkné prostory jsou i ve spodním patře. Sedly jsme si sem s kamarádkou na snídani, obsloužila nás milá servírka Karolína a hned nám svým úsměvem zlepšila den. Já jsem si objednala ovesnou kaši s jablečným pyré, medem a jablky, k pití domácí broskvový čaj z letní nabídky. Obojí mohu doporučit. :) Kavárna se nachází ve velmi příjemné lokaci, zhruba 15 minut chůzí od Hlavního nádraží. V současné době je prý kavárna v ohrožení kvůli pandemii, proto ji neváhejte podpořit Vaší návštěvou. Byla by hloupost o takovou kavárnu přijít:)

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli speedxd.
Recenzováno: 14. června 2020 prostřednictvím mobilu

Dutifully, tasty, home made, balanced, cute.

Poctivé, domácí, vyvážené a roztomilé.
Milujeme Zizkov ❤️

Datum návštěvy: červen 2020
Poděkujte uživateli khaaca.
Recenzováno: 11. února 2020

Příjemné a útulné prostředí, příjemné prostředí pro obchodní jednání, káva a vejce chutné, ale nic extra, každopádně klasika a není co vytknout

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli KARKULAK.
cafenahlas, Owner v zařízení Café Na hlas, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. února 2020

Ďakujeme!

Veľmi pekne ďakujeme za Vášu recenziu. Vážime si Váš čas a sme radi, že sa Vám u nás páčilo. Veľmi radi by sme Vás videli znovu a tešíme sa na Vašu návštevu.

Tím Cafe Na Hlas

Recenzováno: 1. ledna 2020

V příjemném prostředí, s milou obsluhou a výborným jídlem, byl start do roku 2020 v Café Na hlas skvělým zážitkem.

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli karelstrouf.
cafenahlas, Manažer komunikace s hosty v zařízení Café Na hlas, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. ledna 2020

Ďakujeme Vám za krásnu recenziu. Veľmi si toho vážime a dúfame, že sa v tom roku 2020 ešte uvidíme.

Tím Café Na Hlas

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Café Na hlas, si také prohlíželi

Už jste navštívili Café Na hlas? Sdílejte své zkušenosti!