“Jídlo výborné, dokonalost servírování vynikající!”

Restaurace U Bláhů
Č. 1 571 z 6 194 Restaurace v Praze
Okolí: Praha 4
Okolí: Praha 4
Recenzováno: 18. října 2020

Navštívila jsem několikrát a rozhodně se sem budu vracet. Restaurace je velmi příjemná, obsluha velice milá a jídlo výborné. Nikdy nezapomenu na exkluzivní nalévání polévky přímo přede mnou. Opravdu nezapomenutelný zážitek. Díky jejich krásnému servírování jsem si přišla jak v třikrát dražší restauraci v centru města. Velice doporučuji!

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli Konigovi.

Recenzováno: 7. července 2020 prostřednictvím mobilu

Už poněkolikáté jsem tady na obědě a jejich polední jídla prostě nemají chybu. Za medailonky z vepřové panenky s pečenou provensálskou zeleninou by se nemuseli stydět ani v Intercontinentalu (ovšem za čtyřnásobnou cenu). Opravdu jsem si pochutnal, líbí se mi i styl výzdoby i chování obsluhy. Vřele doporučuju. Milan

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli 129milanj.
Recenzováno: 20. září 2019

Do Bráníku jsem se dostal víceméně náhodou a taky náhodou jsem objevil restauraci U Bláhů. Ovšem díky skvělé kuchyni se sem budu často vracet!!!

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli Mira V.
Recenzováno: 17. dubna 2019

Jídlo vždy dobré a plní očekávání dané podnikem. Milá obsluha a skvěle domácí limonády. Berou platební karty i stravenky. Je možné si objednat jídlo telefonicky a vyzvednout sebou.

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli Gabriela M.
Recenzováno: 30. března 2019 prostřednictvím mobilu

... byla mými kamarády naplánovaná do tohoto podniku, abychom se nevyskytovali stále ve stejných podnicích.Výborný telecí tatarák, i ostatní jídla vypadala k sežrání.Piva Bráník 11 a Staropramen 12 měla taky úspěch.Jen ta obsluha mohla být trochu vstřícnější.

Datum návštěvy: březen 2019
Poděkujte uživateli 52sebastianj.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace U Bláhů, si také prohlíželi

Už jste navštívili Restaurace U Bláhů? Sdílejte své zkušenosti!