“Do Švejka už nikdy”

Vhodné pro: Velké skupiny, Místní kuchyně, Rodiny s dětmi
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Snídaně, Večeře, Obědy, Rezervace
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 30. prosince 2019

Příšerná obsluha i jídlo. Nesnaží se o stálé zákazníky, mají dostatek turistů, proto je personál arogantní a neochotný.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli 193michaelaf.

Recenzováno: 28. srpna 2019

Před týdnem jsem si chtěl s rodinou zajít na pivo právě ke Švejkovi, šli jsme na venkovní zahrádku. Měl jsem berle, které jsem si opřel o vedlejší volný stůl, obsluha (chlap cca 50 let) mě upozornil ať si je dám jinam, že kdyby tam chtěl někdo sedět (zahrádka byla poloprázdná, berle bych dal určitě na stranu kdyby se chtěl někdo usadit).Následně na nás spouští obsluha anglicky, oponuji mu že jsme Češi a on se ptá, jestli neumíme anglicky nebo co, tak říkám že ano ale jsme přece Češi. Když jsem měl vybráno a zeptal jsem se, zda mohu poprosit, tak odvětil že můžu a šel dál. Stačilo by říct třeba..chvilinku vydržte, přijdu...ale ne takhle arogantní chování. Nakonec jsme odešli a nedali si nic, šli jsme někam, kde si nás budou vážit a nebude jim vadit, že jsme z Česka.

Poděkujte uživateli Tomáš Š.
Recenzováno: 14. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Na slevovem portalu jsem zakoupila voucher. 1kg peceneho kolena pro 2-4 lidi.
S kamaradkou jsme dostaly koleno, ktere bylo tak male, ze i pro jednu to bylo malo. A reakce obsluhy? “No to vite. Nektere je mensi, nektere vetsi”.
Priste vsadim na jistotu a ke Svejkovi uz radeji nepujdu.

Poděkujte uživateli RoniZak.
Recenzováno: 28. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

Neodcházej! Obřad je velmi špatný a ceny nejsou na všech výškách jídla! Pěkný rámec, který je zničen neschopností.

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli margauxd971.
Recenzováno: 26. září 2017

V pátek 22.9.2017okolo 21.00 odhadem po tom co jsme si bohužel zapomněli reservovat jinou restauraci (po cestě autem z Amsterdamu 1000km)jsme si sedli na Václaváku dole U Svejka. Do Prahy jsme jeli oslavit 30narozeniny mého přítele se 2 kamarády....co se týče této restaurace tak bohužel musím konstatovat že jsem se ostudou málem propadla a byla jsem ráda, že moji přátelé nemluví česky. Vrchní se choval jako pouliční dealer. Při předání účtu 3krat zdůraznil, že není v ceně spropitné (nevím proč???? nejsme v Americe, a každému to je jasné)platili jsme něco okolo 3400(1polevka,1 guláš, 2krát nějaké maso k tomu 4 piva a 4 panáky). Jídlo bylo průměrná hotovka, to ale nebyl problém. Jednání vrchního, ale ano!!! Prý, že ty precle co jsme tam snědli nebo spíš rozdrobili (mě osobně k jídlu moc nepřišly a s ostatními jsme se později tuto restauraci vůbec nekomentovali) , nejsou v ceně a že je radši odnese at to šéf nevidí kolik jsme jich snědli. Toto mě přišlo podivné jednání. Zeptala jsem se nechápajíce, kolik chcete zaplatit tedy? Pan vrchní na půl pusy zabrblal 4000 bude ok....poté jsem se zeptala tedy, aby me donesl účet na to co jsme opravdu měli a že tentokrát bez spropitného.( spropitné dávám vždy i pokud jídlo nestojí za nic a obsluha je dobrá, udělala jsem to jen jednou v životě a to proto, že jsem v sushi res. all u can eat nedostala za hodinu a půl nic k jídlu ).A ještě jedna věc co nám všem vadila, a to že obsluha nebyla v čisté uniformě a to když jíte a stojí vedle Vás vrchní s ušmudlanou zádelí o něčem to svědčí... vzkaz pro majitele této restaurace -v době internetu kdy se každý může podívat na recenze bych já osobně dbala více na výběr personálu.... a pro ostatní cestovatele zajděte si radši do BRASILEIRO all u can eat, tam jsme šli potom a věřte že tam rádi zaplatíte spropitné

Datum návštěvy: září 2017
Poděkujte uživateli evakorosova.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Svejk Restaurace, si také prohlíželi

Už jste navštívili Svejk Restaurace? Sdílejte své zkušenosti!