“Krasna restaurace, a krasny vyhled”
Recenze Villa Richter

Villa Richter
Kuchyně: Evropská, Italská, Česká, Středoevropská, Mezinárodní, Kavárna
Vhodné pro: Romantický, Zvláštní příležitosti, Místní kuchyně, Obchodní schůzky
Možnosti stravování: Obědy, Večeře, Snídaně, Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Hradčany a Letná
Recenzováno: 24. září 2017

Personal byl moc prijemnej a jidlo moc dobry. Ano nebylo tam levne ale zas tak drahe to neni. Vyhled je wow, asi jeden s nejlepsich v praze. Tesim se na dalsi navstevu. Moc Krasny

Datum návštěvy: září 2017
Poděkujte uživateli John S.

Recenzováno: 21. července 2017

Villa Richter jistě nadchne každého návštěvníka, který si chce odpočinout po návštěvě Pražského hradu a půjde cestou nad Starými zámeckými schody přes starobylou vinici sv.Václava, která je součástí areálu této restaurace. V restauraci najde jak velmi klasická česká jídla (např. svíčkovou, řízek) ve vynikající úpravě, tak samozřejmě i jídla evropské kuchyně. Vše je možno doporučit. A protože součástí je i vinice, je samozřejmostí, že v restauraci nabídnou vína z této vinice. Může tak vychutnat pohled na Prahu s ochutnávkou originálních vín Villy Richter. O oblibě místa svědčí i to, že je již více jak 10 let místem, kde se konají přehlídky dobrých domácích i zahraničních vín. I při opakované návštěvě se přesvědčíte, že jídla, vína a servis spolu s výhledem a místem tvoří výjimečnou atmosféru. Nutno připomenout že celý prostor areálu dává fotografům možnost udělat nádherné záběry Prahy - jen si musí vybrat čas "dobrého světla" místo je připraveno.

Datum návštěvy: červenec 2017
Poděkujte uživateli Pavel D.
Recenzováno: 18. února 2017

Restauraci jsme navštívili v době oběda a absolvovali jsme degustační menu. Žádnému z jídel se nedalo nic vytknout, vše lahodilo oku i chuti. Na restauraci dobrá káva. Příjemná nevtíravá obsluha a vše podtrhoval krásný výhled na Prahu. V létě zde musí být super posezení. Trochu horší dostupnost (nelze dojet autem), ale alespoň člověk absolvuje příjemnou procházku.

Datum návštěvy: únor 2017
1  Poděkujte uživateli Jana V.
villarichter, Manažer komunikace v zařízení Villa Richter, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 20. února 2017

Dobrý den, Jano,

děkujeme moc za chválu nejen na naše jídlo! :-) Doufám, že se u nás zastavíte i na jaře či v létě, kdy se krása tohoto místa ještě více vychutná příjemným posezením venku na terase. Budeme se těšit!

Recenzováno: 6. února 2017

Přesto, že jsme restauraci navštívili v rámci gastronomické akce, mohu ji jen doporučit. Krásné prostředí s nepochybně skvělým výhledem na Prahu. To, co jsme ochutnali v rámci degustačního menu, bylo naprosto skvělé a pokud budete mít štěstí a budete moci ochutnat dýňový krém s ráčkem-vězte, že se ocitnete v nebi. A pokud budete mít ještě více štěstí a bude vás obsluhovat pan vrchní s bohatými profesními zkušenostmi, který je prvorepublikově noblesní, tak jste zažili gastronomický ráj.

Datum návštěvy: únor 2017
Poděkujte uživateli Iva S.

Dobrý den, Ivo,

mnohokrát děkujeme za Vaši nádhernou recenzi! Vaše chvála potěší nejen naše kuchaře, obsluhu, ale celé vedení! Děkujeme mockrát a budeme se těšit, že se u nás v budoucnu zase zastavíte na něco dobrého.

Recenzováno: 29. prosince 2016

Tato restaurace predstavuje spojeni krasneho interieru, vynikajici gastronomie a uzasneho vyhledu na Prahu. Jakekoli jidlo z nabidky lze jen doporucit, pochvalu zadlouzi i obsluha.

Datum návštěvy: prosinec 2016
Poděkujte uživateli 335alenap.
villarichter, Manažer komunikace v zařízení Villa Richter, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. ledna 2017

Vážená Aleno P,

děkujeme mnohokrát za Vaše krásná slova, které potěšila nejen mě, ale samozřejmě celý náš tým. Budeme velmi rádi, pokud nás v brzké době zase navštívíte!

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Villa Richter, si také prohlíželi

Už jste navštívili Villa Richter? Sdílejte své zkušenosti!