“Firemní oběd”

Vhodné pro: Místní kuchyně, Zvláštní příležitosti, Romantický, Obchodní schůzky
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Obědy, Večeře, Snídaně, Rezervace
Okolí: Hradčany a Letná
Recenzováno: 18. listopadu 2017

Přišlo nás 12 bez objednání. Z počátečních rozpaků byl nakonec velice dobrý oběd. Personál ochotný a relativně zkušený. Polévka kulajda výborná. Hovězí steak a i maso z divočáka výborné Neměli jsme v podstatě co se týká kvality jídla co vytknout. Jedině doba čekání byla delší než je obvyklé, přesto to výrazně nenarušilo náš zážitek.

Datum návštěvy: listopad 2017
Poděkujte uživateli Redwolf-007.

Recenzováno: 1. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Po prohlídce Pražského hradu jsme na doporučení známých zašli na odpolední kávu a dort do Villy Richter. V letních měsících musí být posezení na terase s vyhlídkou na Prahu příjemné. V chladném počasí jsme se rozhodli zajít dovnitř. Restaurace byla tou dobou úplně prázdná, ale přesto jsme si stůl nemohli vybrat, ale byli jsme číšníkem posazeni ke stolu v zašlé a neútulné zasklené verandě připojené k vile. Za vysoké ceny, které zde mají, jsme očekávali, že si pochutnáme. Celkem dobrý a hezky prezentovaný byl pouze jablkový závin. Ostatní dorty vypadaly oschle a chuť nic moc. Espresso bylo doneseno samotné, bez mléka i bez sklenky vody, což už se neděje ani v méně honosných restauracích. Návštěva této restaurace byla zklamáním.

Datum návštěvy: říjen 2017
Poděkujte uživateli Milena S S.
Recenzováno: 24. září 2017

Personal byl moc prijemnej a jidlo moc dobry. Ano nebylo tam levne ale zas tak drahe to neni. Vyhled je wow, asi jeden s nejlepsich v praze. Tesim se na dalsi navstevu. Moc Krasny

Datum návštěvy: září 2017
Poděkujte uživateli John S.
Recenzováno: 21. července 2017

Villa Richter jistě nadchne každého návštěvníka, který si chce odpočinout po návštěvě Pražského hradu a půjde cestou nad Starými zámeckými schody přes starobylou vinici sv.Václava, která je součástí areálu této restaurace. V restauraci najde jak velmi klasická česká jídla (např. svíčkovou, řízek) ve vynikající úpravě, tak samozřejmě i jídla evropské kuchyně. Vše je možno doporučit. A protože součástí je i vinice, je samozřejmostí, že v restauraci nabídnou vína z této vinice. Může tak vychutnat pohled na Prahu s ochutnávkou originálních vín Villy Richter. O oblibě místa svědčí i to, že je již více jak 10 let místem, kde se konají přehlídky dobrých domácích i zahraničních vín. I při opakované návštěvě se přesvědčíte, že jídla, vína a servis spolu s výhledem a místem tvoří výjimečnou atmosféru. Nutno připomenout že celý prostor areálu dává fotografům možnost udělat nádherné záběry Prahy - jen si musí vybrat čas "dobrého světla" místo je připraveno.

Datum návštěvy: červenec 2017
Poděkujte uživateli Pavel D.
Recenzováno: 18. února 2017

Restauraci jsme navštívili v době oběda a absolvovali jsme degustační menu. Žádnému z jídel se nedalo nic vytknout, vše lahodilo oku i chuti. Na restauraci dobrá káva. Příjemná nevtíravá obsluha a vše podtrhoval krásný výhled na Prahu. V létě zde musí být super posezení. Trochu horší dostupnost (nelze dojet autem), ale alespoň člověk absolvuje příjemnou procházku.

Datum návštěvy: únor 2017
1  Poděkujte uživateli Jana V.
villarichter, Manažer komunikace v zařízení Villa Richter, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 20. února 2017

Dobrý den, Jano,

děkujeme moc za chválu nejen na naše jídlo! :-) Doufám, že se u nás zastavíte i na jaře či v létě, kdy se krása tohoto místa ještě více vychutná příjemným posezením venku na terase. Budeme se těšit!

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Villa Richter, si také prohlíželi

Už jste navštívili Villa Richter? Sdílejte své zkušenosti!