“Krasa!”

Vhodné pro: Zvláštní příležitosti, Romantický, Obchodní schůzky, Místní kuchyně
Možnosti stravování: Snídaně, Pozdě v noci, Večeře, Obědy, Rezervace
Okolí: Hradčany a Letná
Recenzováno: 9. dubna 2018

Krasne misto, asi nejlepsi vyhlidka na celou Prahu. Vino bylo vynikajici a personal byl prijemnej. Urcite se vratime pres leto! Tesime se!

Datum návštěvy: březen 2018
Poděkujte uživateli JanaZ123.

Recenzováno: 11. března 2018

Šla jsem v rámci Grand restaurant festivalu a bohužel bych už restauraci znovu nenavštívila. Jídlo bylo dobré, ale kazilo ho prostředí i obsluha, která byla sice profesionální při servírování, ale v podstatě jsme ji nezajímali. Výhled je asi krásný, ale protože jsme seděli hned u dveří (od kterých neustále táhlo a nikdo se neobtěžoval je zavírat) a u zdi, moc jsme toho neviděli. Podotýkám, že restaurace byla téměř prázdná. Jídlo stejné kvality najdete v mnoha pražských restauracích, kde k němu navíc bude i příjemnější prostředí, lepší obsluha a nebudete se cítit jako host druhé kategorie.

Datum návštěvy: únor 2018
2  Poděkujte uživateli TerunkaCZ.
Recenzováno: 18. listopadu 2017

Přišlo nás 12 bez objednání. Z počátečních rozpaků byl nakonec velice dobrý oběd. Personál ochotný a relativně zkušený. Polévka kulajda výborná. Hovězí steak a i maso z divočáka výborné Neměli jsme v podstatě co se týká kvality jídla co vytknout. Jedině doba čekání byla delší než je obvyklé, přesto to výrazně nenarušilo náš zážitek.

Datum návštěvy: listopad 2017
Poděkujte uživateli Redwolf-007.
Recenzováno: 1. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Po prohlídce Pražského hradu jsme na doporučení známých zašli na odpolední kávu a dort do Villy Richter. V letních měsících musí být posezení na terase s vyhlídkou na Prahu příjemné. V chladném počasí jsme se rozhodli zajít dovnitř. Restaurace byla tou dobou úplně prázdná, ale přesto jsme si stůl nemohli vybrat, ale byli jsme číšníkem posazeni ke stolu v zašlé a neútulné zasklené verandě připojené k vile. Za vysoké ceny, které zde mají, jsme očekávali, že si pochutnáme. Celkem dobrý a hezky prezentovaný byl pouze jablkový závin. Ostatní dorty vypadaly oschle a chuť nic moc. Espresso bylo doneseno samotné, bez mléka i bez sklenky vody, což už se neděje ani v méně honosných restauracích. Návštěva této restaurace byla zklamáním.

Datum návštěvy: říjen 2017
Poděkujte uživateli Milena S S.
Recenzováno: 24. září 2017

Personal byl moc prijemnej a jidlo moc dobry. Ano nebylo tam levne ale zas tak drahe to neni. Vyhled je wow, asi jeden s nejlepsich v praze. Tesim se na dalsi navstevu. Moc Krasny

Datum návštěvy: září 2017
Poděkujte uživateli John S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Villa Richter, si také prohlíželi

Už jste navštívili Villa Richter? Sdílejte své zkušenosti!