“Na jedničku”

Vhodné pro: Obchodní schůzky, Místní kuchyně, Zvláštní příležitosti, Romantický
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Obědy, Večeře, Snídaně, Rezervace
Okolí: Hradčany a Letná
Recenzováno: 15. srpna 2018

Vlídné, přátelské prostředí, milý personál a hezký výhled. Jídlo na úrovni cen, víno vynikající. Nemám nic, co bych vytknul, byli jsme spokojeni a jsem rád, že o této restauraci vím..

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli PavelJ118.

Recenzováno: 17. června 2018 prostřednictvím mobilu

Restauraci jsem navstivila na doporuceni znamych, ve ktere jsem si chtela spolecne s kamaradkami uzit skvely obed s vyhledem na starou Prahu. Po prichodu mi po oznameni rezervace ukazal manazer restaurace stul, ktery byl prostren pro dve osoby (rezervace byla urcena pro tri) a na miste, kde kolem proudili davy turistu. Vzhledem k mistu a chladnemu pocasi jsme pozadaly obsluhu o presun dovnitr, ale bylo nam oznameno, ze to neni mozne a presunuly nas na konec terasy. Pozdeji jsme k nasemu prekvapeni zjistily, ze uvnitr restaurace je prazdno. Na pokrmech jsme si moc pochutnaly (dezert Pavlova nejlepsi, ktery jsem jedla) jen champagne melo byt vychlazene. Vzhledem k neprofesionalnimu pristupu manazera, ktery kazi restauraci jmeno, zvazim navstevu restaurace v budoucnu...

Datum návštěvy: červen 2018
5  Poděkujte uživateli N8450DFandreab.
Recenzováno: 23. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Super restaurace !! Doporučuju! měli jsme s manželem oslavu. Chutnalo moc růžové víno. Fantastické výhled na Prahu.

Datum návštěvy: duben 2018
Poděkujte uživateli leramiro.
Recenzováno: 9. dubna 2018

Krasne misto, asi nejlepsi vyhlidka na celou Prahu. Vino bylo vynikajici a personal byl prijemnej. Urcite se vratime pres leto! Tesime se!

Datum návštěvy: březen 2018
Poděkujte uživateli JanaZ123.
Recenzováno: 11. března 2018

Šla jsem v rámci Grand restaurant festivalu a bohužel bych už restauraci znovu nenavštívila. Jídlo bylo dobré, ale kazilo ho prostředí i obsluha, která byla sice profesionální při servírování, ale v podstatě jsme ji nezajímali. Výhled je asi krásný, ale protože jsme seděli hned u dveří (od kterých neustále táhlo a nikdo se neobtěžoval je zavírat) a u zdi, moc jsme toho neviděli. Podotýkám, že restaurace byla téměř prázdná. Jídlo stejné kvality najdete v mnoha pražských restauracích, kde k němu navíc bude i příjemnější prostředí, lepší obsluha a nebudete se cítit jako host druhé kategorie.

Datum návštěvy: únor 2018
2  Poděkujte uživateli TerunkaCZ.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Villa Richter, si také prohlíželi

Už jste navštívili Villa Richter? Sdílejte své zkušenosti!