“Krasa, jidlo”

Kuchyně: Evropská, Italská, Česká, Středoevropská, Mezinárodní, Kavárna
Vhodné pro: Romantický, Zvláštní příležitosti, Obchodní schůzky, Místní kuchyně
Možnosti stravování: Snídaně, Večeře, Obědy, Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Hradčany a Letná

Byli jsme tady po prve a musim rict ze asi je tady vsechno pravda co se pise. Vyhled ja naprosto nejlepsi v praze. Jidlo taky bylo moc dobre. Na misto a lokace, ceny normalni.

Datum návštěvy: listopad 2018
1  Poděkujte uživateli Jennifer R.
villarichter, Manager v zařízení Villa Richter, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 2 dny

Dear Jennifer,

Thank you for visiting our restaurant and for the kind words. I will share them with the team so it can boost their spirit and we can continue in what we do.

Best Regards
Petr Sistek

Recenzováno: 15. srpna 2018

Vlídné, přátelské prostředí, milý personál a hezký výhled. Jídlo na úrovni cen, víno vynikající. Nemám nic, co bych vytknul, byli jsme spokojeni a jsem rád, že o této restauraci vím..

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli PavelJ118.
Recenzováno: 17. června 2018 prostřednictvím mobilu

Restauraci jsem navstivila na doporuceni znamych, ve ktere jsem si chtela spolecne s kamaradkami uzit skvely obed s vyhledem na starou Prahu. Po prichodu mi po oznameni rezervace ukazal manazer restaurace stul, ktery byl prostren pro dve osoby (rezervace byla urcena pro tri) a na miste, kde kolem proudili davy turistu. Vzhledem k mistu a chladnemu pocasi jsme pozadaly obsluhu o presun dovnitr, ale bylo nam oznameno, ze to neni mozne a presunuly nas na konec terasy. Pozdeji jsme k nasemu prekvapeni zjistily, ze uvnitr restaurace je prazdno. Na pokrmech jsme si moc pochutnaly (dezert Pavlova nejlepsi, ktery jsem jedla) jen champagne melo byt vychlazene. Vzhledem k neprofesionalnimu pristupu manazera, ktery kazi restauraci jmeno, zvazim navstevu restaurace v budoucnu...

Datum návštěvy: červen 2018
5  Poděkujte uživateli N8450DFandreab.
Recenzováno: 23. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Super restaurace !! Doporučuju! měli jsme s manželem oslavu. Chutnalo moc růžové víno. Fantastické výhled na Prahu.

Datum návštěvy: duben 2018
Poděkujte uživateli leramiro.
Recenzováno: 9. dubna 2018

Krasne misto, asi nejlepsi vyhlidka na celou Prahu. Vino bylo vynikajici a personal byl prijemnej. Urcite se vratime pres leto! Tesime se!

Datum návštěvy: březen 2018
Poděkujte uživateli JanaZ123.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Villa Richter, si také prohlíželi

Už jste navštívili Villa Richter? Sdílejte své zkušenosti!