NaFilM: Narodní filmové muzeum
Č. 6 z 1 183 zařízení v kategorii aktivity – Praha
Výstava, co nadchne každého!

Naprosto úžasně zpracovaná výuková výstava o filmu! Perfektní nejen pro děti, ale i dospělé, pro... přečíst další informace

Recenzováno: 2. března 2020
Nikola N
Pecka :-)

Rozhodně stojí za návštěvu (i jako páteční poobědová aktivita :-)). Výstava je v interaktivním... přečíst další informace

Recenzováno: 21. února 2020
petrv562

Recenzováno: 13. listopadu 2019

Velmi poučná a zábavná interaktivní expozice, které zaujala jak žáky, tak paní učitelky.
Všichni jsme byli postupně vtaženi do hry a do tajů, jak se tvoří film.

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Jana K.
NaFilM_filmmuseum, Vlastník v zařízení NaFilM: Narodní filmové muzeum, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 14. listopadu 2019

Moc děkujeme za návštěvu muzea, máme radost, že se nám podařilo vtáhnout do filmových tajů celou skupinu! Snad jsme se v muzeu neviděli naposledy!

Recenzováno: 7. listopadu 2019

Skvěle udělaná expozice. Výborně vybrané ukázky filmů, vše je možné si vyzkoušet, třeba roztočit filmový pás a promítat. Muzeum jsem navštívila se studenty (12 - 13 let), a součástí byla i dílna animace a ruchů - lektorky studenty prováděly výstavou s přehledem a děti to fakt bavilo. Chtějí jít znovu :-)

Poděkujte uživateli EvaHraj.
NaFilM_filmmuseum, Vlastník v zařízení NaFilM: Narodní filmové muzeum, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. listopadu 2019

Jéé, děkujeme, tak to je ta nejlepší recenze, děti moc pozdravujeme a těšíme se, až se u nás znovu uvidíme!.)

Recenzováno: 4. listopadu 2019

Rozhodně doporučuji všem. Nesmírně zajímavé a a zábavné muzeum. Má jen jednu chybu - budete mít problém dostat děti ven.

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli pekamato.

Je skvělé vědět, že jsou i chyby, ze kterých můžeme mít jen upřímnou radost - tenhle náš muzejní nešvar si navíc bude hezky hýčkat, děkujeme!!

Recenzováno: 3. listopadu 2019

Nejedná se o běžnou výstavu, či jednoduchou expozici, kde bych se nemohl dotknout ani sloupu. Nejvíce se mi líbila kvůli tomu, že všechny ukázané věci jste si mohli sami vyzkoušet např. poslech namluvených scénářů, jednoduchou virtuální realitu, ozvučení filmu svými schopnostmi, nebo to za mě nejlepší, tvorba vlastního, krátkého animovaného filmu.

Poděkujte uživateli viktorsmd.

Máme radost, že jste si to u nás užil, děkujeme! Přesně o takových muzeích jsme totiž sami nejdřív snili a je skvělé si potvrdit, že se nám nakonec jedno takové podařilo vybudovat.)

Recenzováno: 25. října 2019

Muzeum Nafilm v centru Prahy nabízí zábavu a poučení pro děti i dospělé. Syn 2,5 byl fascinován minimálně 2/3 expozice. Must see!

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli marionasbad.