“Drsc”
Recenze Pizza Franci

Pizza Franci
Č. 3 046 z 6 209 Restaurace v Praze
Okolí: Klamovka
Popis: Dobrý den Vám přeje podnik Pizza Franci. Dovolujeme si Vás pozvat a nabídnout naši pizzu a Burgery a nebo Vám ji přivést až k Vám domů.

Právě jsme si objednali domů..Pizza vlažná až studená..Předražená, už jsem jedla v Praze lepší.Hodnotim průměrně.

Poděkujte uživateli Ularwen.

Recenzováno: 30. června 2020

Vynikají pizza. Dokonalé těsto a kvalitní ingredience. Velmi příjemná obsluha. Rád k Vám opět zavítám.

Datum návštěvy: červen 2020
Poděkujte uživateli OblibenecPizzy-_1.
Recenzováno: 16. prosince 2019

Opravdu skvělá naložená pizza. Pro mě jednička na Praze 3. To fakt nemá chybu!!! Pochutnali jsme si opravdu moc. Nakonec jsme snědli i ty křupavé okraje, které normálně letí do koše. Jen tak dál!!!

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Mamradjidlo.
Recenzováno: 8. února 2018

co se tyka pizzy, je fakt dobra. Testo je akorat a chrupavost vydrzi i do dalsiho dne. Pizzu muzete objednat i veganskym syrem misto normalni mozzarelly! jedna z nejlepsi v praze..a to jsem italka, pizza je moje nabozenstvi :)

Datum návštěvy: leden 2018
Poděkujte uživateli sim638.
Recenzováno: 30. ledna 2018 prostřednictvím mobilu

Objednano prostrednictvim rozvozu. Testoviny - prisady divne. Noky - omacka nedobrá. Na picu Margaritu vylita lahev protlaku - tak to jsme ochutnali prvne a verim, ze naposled v zivote. Dobre testo zabite prehnanym mnozstvim nevhodne ingredience. Bud ten den nekdo zaskakoval za kuchare a fakt to nedal nebo se kuchar teprve varit uci nebo (coz by bylo nejhorsi) si tu vykladaji italske jidlo po svem. A to se v dnesni dobe prece uz nedela. Nebyvam v hodnoceni mega prisny, ale tohle je fakt spatne. Vyzkouseli jsme v ramci probihajici reklamni kampane a kontakt na tento podnik si mazeme.

Datum návštěvy: říjen 2017
Poděkujte uživateli Tom-CZ-8.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pizza Franci, si také prohlíželi

Už jste navštívili Pizza Franci? Sdílejte své zkušenosti!