TripAdvisor

Kuchyně: Evropská, Česká, Bar, Sloučená
Vhodné pro: Obchodní schůzky, Zvláštní příležitosti, Romantický, Místní kuchyně
Možnosti stravování: Večeře, Pozdě v noci, Obědy, Snídaně, Rezervace
Recenzováno: 26. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Restaurace je vkusně zařízená a na skvělém místě. Jídlo bylo skvělé a personál příjemný a profesionální. Všem vřele doporučuji.

Datum návštěvy: leden 2019
1  Poděkujte uživateli Daniel F.

Recenzováno: 10. července 2018

Do této restaurace mě vzal přítel při příležitosti oslavy mých narozenin. Chtěl něco luxusnějšího a také dobrého - o restauraci slyšel od kolegů v práci. Po příchodu do (prázdné) restaurace nám nebylo umožněno vybrat si stůl. Přitom zadní část vypadala daleko útulněji, než ta přední. Číšník nás posadil k "výloze" skla přímo k příšerně zaprášené ptačí kleci - výhled na změnu místa však nebyl žádný... Z jídelního lístku jsme si nakonec vybrali a jídlo bylo poměrně dobré (přitel si dal burger, mě oko padlo na chřestové rizoto), prezentace zajímavá (např. parmazánové chipsy na rizotu). Za velmi nelichotivé a podniku neprospívající hodnotím chování obsulhy. Personál se chodil hlučně bavit společně s kuchařem do přední části restaurace (kde jsme byli tou dobou jako jediní hosté) a když jsme se otáčeli co se děje, jen zesílili hudbu. Bohužel se to za dobu, kdy jsme v restauraci seděli nestalo jen jednou. Soukromé záležitosti personálu mne nezajímají a příjde mi opravdu nevhodné rušit hosty u jídla, zvlášť v restauraci tohoto formátu. Jídlo je navíc předražené - upřimně, dá se najíst v Praze lépe, za méně a určitě s taktněji vystupujícím personálem. Musím konstatovat, že už se určitě nevrátíme.

Datum návštěvy: duben 2018
Poděkujte uživateli Petra A.
Lukáš D, Manažer v zařízení Nostress cafe restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. července 2018

Dobrý den, Petro,

velice mě mrzí Vaše špatá zkušenost ! Chtěl bych Vás poprosit o datum, kdy jste restauraci navštívili ?

Prosím kontaktujte mne na: lukas@nostress.cz

S přáním hezkého dne
Manager restaurace

Recenzováno: 21. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Naprostá spokojenost.Jídlo personál absolutně v pořádku.Ceny velmi přijatelné, určitě doporučuji všem.

Datum návštěvy: duben 2018
Poděkujte uživateli robert-vrbicky.
Lukáš D, Manažer v zařízení Nostress cafe restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 1. května 2018

Vážený Jack B,

děkujeme za Vaši recenzi a doporučení restaurace Nostress.

Recenzováno: 28. února 2018

Výborný podnik na oběd a hlavně mají výborné domácí dezerty. Káva Illy, k tomu není co dodat. Seznámily jsme se i s manažerem Lukášem. Skvěly servis z jeho strany. Děkujeme a příjdeme zás!

Datum návštěvy: únor 2018
Poděkujte uživateli beigbe.
Lukáš D, Manažer v zařízení Nostress cafe restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 1. března 2018

Dobrý den, Be,

děkujeme Vám za Vaše milá slova. Budeme se snažit držet standard našich gastro služeb.

Budeme se těšit snad brzy opět na Vaši návštěvu.

Recenzováno: 11. června 2017

Pozvala jsem na kávu 14 hostů. Nebyli jsme předem ohlášení, šlo o spontánní nápad, líbila se nám restaurace od pohledu z chodníku. A personál náš nápad nezvládl. S hrůzou hleděl z hloubi interiéru, zda skutečně vstoupíme, a když se tak stalo, až třetí člen personálu, kterého jsme potkali, celkem vlídný vrchní, nám odpověděl na pozdrav a věnoval se nám. Bohužel po usazení jsme nafasovali servírku tak arogantní, že nám zkazila celý zážitek z naplánovaného odpočinku. Je to noční můra každého hostitele, že pozvete lidi někam, kde na ně budou nepříjemní.

Datum návštěvy: červen 2017
Poděkujte uživateli skarasova.
Odpověď vedení:Zodpovězeno: 19. června 2017

velice mne mrzí Váš špatný zážitek z návštěvy naší restaurace. Budu rád, když v budoucnu naší restauraci opět navštívite. Mohu Vám slíbit, že uděláme maximum, abyste byla vy i vaši hosté spokojena.

S přáním hezkého dne,
Josef Rychlý
Manažer restaurace

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Nostress cafe restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili Nostress cafe restaurant? Sdílejte své zkušenosti!