“Super zážitek”
Recenze Tři století

Tři století
Vhodné pro: Rodiny s dětmi, Pěkný výhled, Romantický, Zvláštní příležitosti, Obchodní schůzky, Místní kuchyně
Možnosti stravování: Snídaně, Pozdě v noci, Večeře, Obědy, Rezervace
Okolí: Malá Strana
Recenzováno: 20. února 2017

Výborné jídlo, přístup personálu, noblesa, ale taková akorát. Obsluha nám vyšla vstříc na našem obchodně společenském setkání hvězdných kosmetických poradkyň, kdy odměnou za práci byla i stylistka.

Datum návštěvy: únor 2017
1  Poděkujte uživateli Hana S.

Recenzováno: 12. února 2017

K návštěvě je nutná rezervace.Výběr jídel je možný i na tabletu,kde každé jídlo host vidí na obrázku.Uklidňující je plynoucí voda ve žlábku v podlaze.Obsluha byla příjemná.Velká spokojenost byla i s objednaným jídlem.

Datum návštěvy: duben 2016
1  Poděkujte uživateli jhrobar.
Recenzováno: 1. července 2016 prostřednictvím mobilu

Pokaždé rád navštívím tuto restauraci jelikož se zde vždy dobře najím a odcházím spokojený. Super obsluha a super jídlo, to tuto restauraci vystihuje.

Datum návštěvy: červenec 2016
Poděkujte uživateli Martin P.
Recenzováno: 2. února 2016

zvenku velmi lákavé, uvnitř pěkný, starší interiér. kuchaře tipuji na brigádníka /králičí stehno nebylo ani pořádně prohřáté, gratinované brambory staré, bramborové noky-předkrm i placky-hl.jídlo byly hrozné-tvrdé, vysušené/. číšník ukládá kabáty do šatny pouze cizincům, věšák tu není. nečekali jsme v této lokalitě nějaký extra gurmánský zážitek, ale tohle je fakt hrůza. žádné degustační menu, o kterém píše pán níže, jsme v nabídce nenašli.

Datum návštěvy: únor 2016
Poděkujte uživateli zjel.
Recenzováno: 22. ledna 2016

Opět jsme měl příležitost, strávit příjemný večer v krásném prostředí restaurace Tři Století na Starém městě.
Geniálně připravené degustační menu o 6 chodech, s citlivě vybraným vínem ke každému chodu, s dokonalým a neformálním výkladem sommeliera, předčilo všechna naše očekávaní. Pokud si chcete dopřát gastronomický požitek se skvělou obsluhou a individuálním přístupem, nemůžete udělat chybu při výběru této restaurace. Opravdu vřele doporučuji !

Datum návštěvy: leden 2016
Poděkujte uživateli Milan V.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Tři století, si také prohlíželi

Už jste navštívili Tři století? Sdílejte své zkušenosti!