The Chamber
Č. 1 z 358 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Super zážitek

Celé to bylo super, bojíte se od začátku do konce a jediné, co si přejete je, aby to celé už... přečíst další informace

Recenzováno: před 2 dny
81pavlat
Super zážitek

Naprosto boží únikovka, nemám co vytknout. Věřím, že skvěle připravená roommasterka Michaela... přečíst další informace

Recenzováno: před 2 dny
OndrejMohyla

1 5241 5292 281 recenzí
Recenzováno: 12. července 2017

The Chambers se na internetu chlubí, že má nejlepší efekty v Evropě. Proto jsme přicházeli s rezervou, aby to nebylo přehnané a nadnesené. Nebylo! Efekty skvělé, paranormální a výborně provedené. Ač nás bylo 5 kluků, nikdo nechtěl jít do tmavé místnosti první, ale ani poslední. Kdo má rád horor a duchařinu, rozhodně návštěvu doporučuji.

Datum zážitku: červenec 2017
Recenze byla získána ve spolupráci s touto atrakcí.
Poděkujte uživateli IY85.
RoommasterTheChamber, Receptionist v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. července 2017

Velmi Vám děkujeme za Vaši recenzi, Igore! Je velkým přínosem a motivací pro celý náš tým. Jsme opravdu rádi, že jsme předčili Vaše očekávání a budeme se těšit na další návštěvu. S pozdravem, The Chamber Team

Recenzováno: 9. července 2017

Naprosto úžasný zážitek. Byly jsme na takové hře poprvé. Jeli jsme z Ústí nad Labem do Prahy, aby jsme si tu hru mohli zahrát. A můžu říct, že jsme neudělaly chybu. 100% doporučuji. Bylo to naprosto jedinečné. Jinak bych chtěl moc poděkovat naší průvodkyni Lucince. S pozdravem Vašek

Datum zážitku: červenec 2017
Poděkujte uživateli Václav H.
RoommasterTheChamber, Receptionist v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 10. července 2017

Velmi Vám děkujeme za Vaši recenzi, Vašku! Je velkým přínosem a motivací pro celý náš tým. Jsme opravdu rádi, že se Vám hra líbila, a budeme se těšit na Vaši další návštěvu!

Recenzováno: 8. července 2017 prostřednictvím mobilu

Super zážitek s adrenalinem a překvapivým zakončením!!! O strach nebyla nouze

Děkujeme Lucii za drobnou nápovědu

Datum zážitku: červenec 2017
Poděkujte uživateli Petr L.
RoommasterTheChamber, Receptionist v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. července 2017

Velmi Vám děkujeme za Vaši recenzi, Petře! Je velkým přínosem a motivací pro celý náš tým. Jsme opravdu rádi, že se Vám hra líbila, a budeme se těšit na Vaši další návštěvu!

Recenzováno: 6. července 2017 prostřednictvím mobilu

Super nápad, super atmosféra, super provedení prostě super. Vřele doporučuji všem co se rádi bojí. Ála, Veru, Terka a Gába

Datum zážitku: červenec 2017
Poděkujte uživateli Aleš K.

Velmi Vám děkujeme za Vaši recenzi, Aleši! Je velkým přínosem a motivací pro celý náš tým. Jsme opravdu rádi, že se Vám hra líbila, a budeme se těšit na Vaši další návštěvu!

Recenzováno: 5. července 2017

Rozhodli jsme se pro něco těžšího a Dům Duchů bylo první co nás na stránkách zaujalo ,dostali jsme instruktáž a výjimečná atmosféra nás úplně vtáhla do hry ihned po uzavření doprvní temné místnosti. Lekačky byly skvělé, stejne jako doprovazejici zvuky které nás nenechali v klidu :) Pod vedením roommasteru Nikky a Adama jsme se některými zapeklitějšímy hádankami prokousali a hodinu kterou jsme měli na vyřešení jsme vyčerpali téměř celou (dokončeno těsně za 59 minut ;) Už se těšíme na další hry(teď máme v hledáčku Útěk ze žaláře :) Na 100% doporučujeme .

Datum zážitku: červenec 2017
Poděkujte uživateli Petr W.