The Chamber
Č. 1 z 358 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Super zážitek

Celé to bylo super, bojíte se od začátku do konce a jediné, co si přejete je, aby to celé už... přečíst další informace

Recenzováno: před 2 dny
81pavlat
Super zážitek

Naprosto boží únikovka, nemám co vytknout. Věřím, že skvěle připravená roommasterka Michaela... přečíst další informace

Recenzováno: před 2 dny
OndrejMohyla

Recenzováno: 25. října 2019

Další skvělá únikovka od The Chamber! Výborná atmosféra, hezký příběh a dokonalý roommaster Jan. Děkujeme a určitě přijdeme na další :-)

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli Kateřina B.
RoommasterTheChamber, receptionist v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. října 2019

máme radost, že se Vám hra líbila. Budeme se moc těšit na vaši další návštěvu. Doporučujeme navazující, ještě intenzivnější hru, Poltergeist nebo z neděsivých her Opus Magnum, naši úžasnou novinku.

Kari
The Chamber tým

Recenzováno: 24. října 2019

Skvělá a zábavná úniková hra na motivy Alenky v říši divů s krásnými detaily. Tato hra je vhodná i pro rodinu s dětmi a vřele ji doporučuji.

Poděkujte uživateli MistiEli.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. října 2019

Dobrý den ,

mnohokrát Vám děkujeme a doufáme, že nás vrzy opět navštivíte na jiné rodinné únikovce jako je například Tajemství císaře .

Katka
The Chamber

Recenzováno: 24. října 2019

Byla to moje první zkušenost s únikovkou a určitě ne poslední. Skvělá atmosféra, zajímavé úkoly a Vašek jako room master byl vynikajícím průvodcem! Vřele doporučuji:)

Poděkujte uživateli Mayulka222.

Dobrý deň,

sme veľmi radi a motivuje nás keď sú hrači spokojní a hru si užili. Vaškovi pochvalu odkážeme, určite sa poteší a verím že sa čoskoro znovu uvidíme!

S pozdravom a prianím krásneho dňa
Katka
The Chambre team

Recenzováno: 23. října 2019

Výborná promakaná hra + jsme se hezky báli :). Najednou jak kdyby jste se ocitli v hororovém filmu. Moc se nám to líbilo, obzvlášť když si Vás vezme do parády Vinc a děsí Vás Val. Děkujeme za prima zážitek! Zřejmě se nevidíme naposledy a hru Poltergeist určitě doporučujeme! :) MB

Poděkujte uživateli embecko.

moc děkujeme za milou recenzi.

Jsme rádi, že jste si hru Dům Duchů II.- Poltergeist užili!
Vinc a Val budou mít z Vašeho hodnocení určitě radost.

Eliška

Recenzováno: 23. října 2019

Skvělá únikovka, úplně jiná od těch na které jsme byli dosud zvyklí. Hrozně nás bavila a moc jsme si to užili.
Děkujeme moc našim roommasterům, Jakubovi a Kačce. :)

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli David S.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 23. října 2019

děkujeme Vám moc za návštěvu a hodnocení hry, náši roommasteri Jakub a Kačka bude mít z vaší recenze určitě radost :) Těší nás, že vás bavily její neobvyklé puzzly a živé prvky. Určitě neváhejte navštívit další z našich her, každá z nich je jedinečná.

Zdraví,
Lenka