The Chamber
Č. 1 z 358 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Super zážitek

Celé to bylo super, bojíte se od začátku do konce a jediné, co si přejete je, aby to celé už... přečíst další informace

Recenzováno: před 2 dny
81pavlat
Super zážitek

Naprosto boží únikovka, nemám co vytknout. Věřím, že skvěle připravená roommasterka Michaela... přečíst další informace

Recenzováno: před 2 dny
OndrejMohyla

Recenzováno: 28. října 2019

Hezky vymakaná unikovka! Super provedené detaily jednotlivých místností. Pokud chce někdo zažít prostředí jak z hororu, tak je tato hra právě pro něj. Člověk tuší, že se teď lekne, je na to "připravený", ale i tak se lekne :)! Perfektní práce roommastera a subjekta P026 Vládi a Martina.

Poděkujte uživateli Mr_NNeell.
RoommasterTheChamber, Receptionist v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 28. října 2019

děkujeme za Váš a recenzi. Moc nás těší, že jste si z Poltergeistu odnesli kvalitní zážitek plný hrůzy :) Vláďa a Martin děkují za pochvalu.

Doufáme, že najdete cestu i do našich jiných her.

Recenzováno: 28. října 2019

Vstupte do tajemného prostředí domu, kde se mrtví vrací, aby vám naježili chlupy na celém těle. Připravte si mozkové závity na řešení hádanek a hlavně nic nepřehlédněte. Vše může být klíčem. Pěkná únikovka, moc jsme si užili.

Poděkujte uživateli MisakJ.
RoommasterTheChamber, receptionist v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 28. října 2019

děkujeme Vám za originální recenzi, moc nás těší, že jste si Dům duchů užili! Pokud byste chtěli další dávku strašidelného dobrodružství, rádi Vás uvidíme i v Domě duchů 2: Poltergeist.

Recenzováno: 27. října 2019 prostřednictvím mobilu

Hra byla dobře zpracovana, potrebovali jsme nekolik nápověd
Orientovano spise na děti ale pokud nechcete nic strašidelneho tak ideální a Ondřej byl dobrý průvodce

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli Petra S.
RoommasterTheChamber, receptionist v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. října 2019

děkujeme za Váš čas a recenzi. Nová hra Wonderland je vytvořena pro návštěvníky všech věkových kategorií a rozšíření škály našich her i o ty nestrašidelné. Tak, aby si každý mohl zahrát. Jsme rádi, že se Vám líbilo zpracování a Ondra jako průvodce. A pokud jste ještě nezkusili naše strašidelné hry, rádi Vás uvidíme v Domě duchů.

S přáním hezkého dne

Recenzováno: 27. října 2019 prostřednictvím mobilu

Celé skupině se únikovka moc líbila. Vybrali jsme si Wonderland a i když jsme si ze začátku říkali, že to bude něco pro děti, ukázalo se, že hra je ideální i pro starší návštěvníky. Děkujeme panu Ondřejovi za skvělý úvod a vtáhnutí do děje a určitě se těšíme na další návštěvu.

Poděkujte uživateli klarapavlikova.
RoommasterTheChamber, Receptionist v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. října 2019

děkujeme za Váš čas pro napsání recenze. Moc nás těší, že jste se přesvědčili, že hra Wonderland není pouze pro děti a že jste si ji užili. Ondra Vám moc děkuje za potěšující slova.

Rádi Vás uvidíme i na našich dalších hrách.

Recenzováno: 27. října 2019

Kdo se rád bojí vřele doporučuji. Super atmosféra zdravé se bání no super. Moc jsme si to užili. Obsluha velice příjemná.

Poděkujte uživateli Aaa24031973.

děkujeme za Vaši recenzi. Jsme moc rádi, že jste si hru užili a že ve Vás vyvolala pocity strachu, které jste dokázali ocenit. Naši obsluhu těší Vaše milá recenze.