The Chamber
Č. 1 z 358 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Super zážitek

Celé to bylo super, bojíte se od začátku do konce a jediné, co si přejete je, aby to celé už... přečíst další informace

Recenzováno: včera
81pavlat
Super zážitek

Naprosto boží únikovka, nemám co vytknout. Věřím, že skvěle připravená roommasterka Michaela... přečíst další informace

Recenzováno: včera
OndrejMohyla

Recenzováno: 4. listopadu 2019

Super únikovka, byli jsme již na druhé hře a určitě přijdeme znovu na další. Nechci popisovat jednotlivosti, ale musím pochválit "našeho pana Profesora", který to s námi zahrál na 1*.

Poděkujte uživateli Humpy83.
RoommasterTheChamber, Receptionist v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. listopadu 2019

děkujeme za recenzi a návštěvu Opus Magnum, jsme moc rádi, že se Vám hra líbila. Pana Profesora budeme pozdravovat.
Vladimír Team The Chamber

Recenzováno: 4. listopadu 2019

Je to skvěle propracovaná úniková hra od prvního momentu do posledního. Role žalářníka je třešničkou na dortu celé únikovky, protože ta ji dělá autentičtější a my jsme si díky tomu odnesli větší zážitek. My měli žalářníka Adama, který byl skvělý, ten jeho hlas se pro jeho roli skvěle hodí. Na recepci jsme dostali od Fabi veškeré informace a jakékoliv obavy, které jsme před hrou měli, nám hned zahnala :)
Určitě se vrátíme na nějakou další hru, moc jsme si to užili.

Poděkujte uživateli deni12345678.

děkujeme za chválu naší hry a našich zaměstnanců. Fabi a Adam budou určitě rádi až jim jí vyřídíme.Budeme se na Vás příště těšit.
Vladimír

Recenzováno: 4. listopadu 2019

Nádrherně zpracovaná hra se skvěle navrženými hádankami. Člověku je líto, že ten čas tak uběhne, občas bych se během luštění rád zastavil a všechno si v klidu prohlédl. Doporučuji !!!

Poděkujte uživateli sulfy85.
RoommasterTheChamber, receptionist v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. listopadu 2019

děkujeme za hezkou recenzi a chválu. Jsme rádi, že se Vám hra líbila a doufáme, že se potkáme na nějaké další.
s pozdravem
Vladimír

Recenzováno: 4. listopadu 2019

Opravdu pěkně promyšlená strašidelná hra. Všechny úkoly na sebe krásně navazují a efekty, které hru doprovázejí byli opravdu geniální :) Hráli jsme hru ve čtyřech a všichni jsme se báli :) Tvůri vědí, co dělají a ví, jak člověka viděsit. Na lepší únikové hře jsem ještě nebyla. Chválím i průvodce hrou Martina, který nás s příběhem hry pěkně seznámil a pěkně nás hrou provázel :) Za měsíc půjdeme znovu na další pokračování Poltergeist, už se těším :)

Poděkujte uživateli mircullka.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. listopadu 2019

děkujeme moc za recenzi. Jsme moc rádi, že se Vám hra Dům Duchů líbila. Martina pochvala jistě potěší.
Budeme se na Vás těšit na Domě Duchů 2: Poltergeist!
S pozdravem,
Fabi

Recenzováno: 3. listopadu 2019

Skvělá hra, kterou jsme si užili celý tým naší rodiny. Byla to naše první únikovka a jsme nadšeni. Dobrá atmosféra, vtipné a chytré úkoly, hezký příběh. Určitě doporučujeme.

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Petr H.

Dobrý den Petře,
děkujeme za pozitivní recenzi. Těší nás, že jste si vybrali s rodinou právě naše únikové hry. Moc rádi slyšíme, že se Vám hra líbila a můžete doporučit i ostatním :)
Budeme doufat, že nás brzy opět navštívíte.
S pozdravem,
Fabi