The Chamber
Č. 1 z 349 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Dům duchů 2

Hra byla skvělá! Musím říct, že to bylo opravdu strašidelné a moc jsme se báli!Doporučujeme... přečíst další informace

Recenzováno: včera
Maruuu77
Dům duchů II

Už od začátku jsem se bál. Hned od vstupu. I pokud nejste žádný strašpytel, ta nálada tam prostě... přečíst další informace

Recenzováno: včera
358_t_p_np

Recenzováno: 23. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Nase prvni navsteva a moc jsme se bavili, pruvodce Petr byl skvely, “utek ze zalare” jsme nakonec zvladli, tak ze parada. Doporucuji, skvely zazitek.

Poděkujte uživateli Tomulinda.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. listopadu 2019

děkujeme za recenzi. Máme radost, že jste se při Vaší první návštěvě únikové hry bavili. Petrovi pochvalu vyřídíme, určitě ho potěší.

Recenzováno: 23. listopadu 2019

Velmi živý a intenzivní zážitek! Je to naše druhá návštěva v Chamber a rádi přijdeme i v budoucnu. Dům duchů 1 i 2 jsou zatím nejlepší únikovky, na kterých jsme byli.

Poděkujte uživateli grmartina.

děkujeme za hezkou recenzi. Jsme rádi, že jste si hru užili a že s námi sdílíte své zážitky. Určitě se na Vaši návštěvu v budoucnu budeme těšit.

Recenzováno: 22. listopadu 2019

Osobně doporučuji Útěk z žaláře, Dům duchů I a II a Tajemnou Pracovnu 2: Opus magnum. Všechny hry velmi propracované, skvělé nasazení roommasterů, nejlepší zážitky! Musíte zažít :)

Poděkujte uživateli KamilSailer.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 23. listopadu 2019

děkujeme za hezkou recenzi. Jsme rádi, že se Vám všechny tyto hry líbily a že si z nich odnášíte nezapomenutelné zážitky.

Rádi Vás zase brzy uvidíme u některé z našich dalších her.

Recenzováno: 21. listopadu 2019

Všechno skvěle promyšlené a zajímavé, Dům duchů nezklamal a Roomaster vláďa byl super. Je to spíše zážitek než únikovka.

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli adéla j.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. listopadu 2019

Dobrý den Adélo,

jsme moc rádi že se Vám hra Dům Duchů líbila.
Vláďa bude mít z Vaší recenze velkou radost!

S pozdravem,
Eliška
Team The Chamber

Recenzováno: 21. listopadu 2019

Doporučuji The Chamber na 100!! Nasadili neuvěřitelně vysokou laťku všem únikovkám v Čr.
Velmi profesionální a zajímavě řešená hra a skvělý personál. Měli jsme možnost , aby se o nás starala Jenny a byla skvělááá :) Díky

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Mirka V.

Dobrý den Mirko,
moc děkujeme, že jste si udělala čas na napsání recenze!

Jsme rádi, že Vás hra nezklamala a byli jste spokojeni s naším personálem :)

Doufáme, že se setkáme v budoucnu i na další z našich her.

S pozdravem,
Eliška