The Chamber
Č. 1 z 350 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Dokonalost v podání Jakuba a Martina M.

Jako průvodce jsme měli Jakuba a Martina M. Byli opravdu dobří. Lepší průvod jsem si nedokázal... přečíst další informace

Recenzováno: včera
877v_clavs
Dům duchů 2: Poltergeist

Musím říct, že nic děsivějšího jsem nikdy nezažil! Je to vážně hodně, HODNĚ šílená úniková hra plná... přečíst další informace

Recenzováno: včera
dominikkN6550EW
Jesenice, Česká republika

Recenzováno: 23. listopadu 2019

Výborné prostředí, rekvizity, atmosféra, skvělé hlavolamy. Moc jsme si to všichni užili a děkujeme Petrovi a Kačce za skvělé provedení hrou :)

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Michaela Š.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. listopadu 2019

děkujeme za hezkou recenzi. Jsme rádi, že se Vám líbila atmosféra, prostředí, rekvizity i hlavolamy ve hře. Petra i mě recenze moc potěšila!

Rádi Vás uvidíme u některé z našich dalších her.

Recenzováno: 23. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Nase prvni navsteva a moc jsme se bavili, pruvodce Petr byl skvely, “utek ze zalare” jsme nakonec zvladli, tak ze parada. Doporucuji, skvely zazitek.

Poděkujte uživateli Tomulinda.

děkujeme za recenzi. Máme radost, že jste se při Vaší první návštěvě únikové hry bavili. Petrovi pochvalu vyřídíme, určitě ho potěší.

Recenzováno: 23. listopadu 2019

Velmi živý a intenzivní zážitek! Je to naše druhá návštěva v Chamber a rádi přijdeme i v budoucnu. Dům duchů 1 i 2 jsou zatím nejlepší únikovky, na kterých jsme byli.

Poděkujte uživateli grmartina.

děkujeme za hezkou recenzi. Jsme rádi, že jste si hru užili a že s námi sdílíte své zážitky. Určitě se na Vaši návštěvu v budoucnu budeme těšit.

Recenzováno: 22. listopadu 2019

Osobně doporučuji Útěk z žaláře, Dům duchů I a II a Tajemnou Pracovnu 2: Opus magnum. Všechny hry velmi propracované, skvělé nasazení roommasterů, nejlepší zážitky! Musíte zažít :)

Poděkujte uživateli KamilSailer.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 23. listopadu 2019

děkujeme za hezkou recenzi. Jsme rádi, že se Vám všechny tyto hry líbily a že si z nich odnášíte nezapomenutelné zážitky.

Rádi Vás zase brzy uvidíme u některé z našich dalších her.

Recenzováno: 21. listopadu 2019

Všechno skvěle promyšlené a zajímavé, Dům duchů nezklamal a Roomaster vláďa byl super. Je to spíše zážitek než únikovka.

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli adéla j.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. listopadu 2019

Dobrý den Adélo,

jsme moc rádi že se Vám hra Dům Duchů líbila.
Vláďa bude mít z Vaší recenze velkou radost!

S pozdravem,
Eliška