The Chamber
Č. 1 z 350 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Chamber - Wonderland

Báječný a velmi příjemný zážitek, který procvičí vaši mysl, smysl pro humor, týmového ducha a... přečíst další informace

Recenzováno: dnes
JanHruby1
Dům duchů 2 - Poltergeist

Neuvěřitelný zážitek. První Dům duchů byl hezký a občas jsem se i lekl, ale nijak zvlášť děsivý mi... přečíst další informace

Recenzováno: včera
I9696ZOadam_
Praha, Česká republika

Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Moji první únikovku jsem dlouho odkládala a nebýt toho, že jsem zážitek dostala jako dárek, kdo ví, jestli bych se vůbec rozhoupala. O to větší a milejší překvapení bylo včerejší absolvování Tajemné pracovny 2. Opravdu vymakaná záležitost, skvěle promyšlené, našlapané úkoly. Rozhodně se vrátíme! Velký dík i roomasterovi Jakubovi, který byl profesionální, milý a na hru nás skvěle naladil.

Poděkujte uživateli Destination719282.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. listopadu 2019

moc děkujeme za hezkou recenzi. Jsme rádi, že jste byla z naší Tajemné pracovny 2 mile překvapena. Máme radost, že se Vám líbily úkoly ve hře. Jakuba Vaše pochvala jistě potěší.

Těšíme se na Vaši další návštěvu.

Recenzováno: 23. listopadu 2019

Výborné prostředí, rekvizity, atmosféra, skvělé hlavolamy. Moc jsme si to všichni užili a děkujeme Petrovi a Kačce za skvělé provedení hrou :)

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Michaela Š.

děkujeme za hezkou recenzi. Jsme rádi, že se Vám líbila atmosféra, prostředí, rekvizity i hlavolamy ve hře. Petra i mě recenze moc potěšila!

Rádi Vás uvidíme u některé z našich dalších her.

Recenzováno: 23. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Nase prvni navsteva a moc jsme se bavili, pruvodce Petr byl skvely, “utek ze zalare” jsme nakonec zvladli, tak ze parada. Doporucuji, skvely zazitek.

Poděkujte uživateli Tomulinda.

děkujeme za recenzi. Máme radost, že jste se při Vaší první návštěvě únikové hry bavili. Petrovi pochvalu vyřídíme, určitě ho potěší.

Recenzováno: 23. listopadu 2019

Velmi živý a intenzivní zážitek! Je to naše druhá návštěva v Chamber a rádi přijdeme i v budoucnu. Dům duchů 1 i 2 jsou zatím nejlepší únikovky, na kterých jsme byli.

Poděkujte uživateli grmartina.

děkujeme za hezkou recenzi. Jsme rádi, že jste si hru užili a že s námi sdílíte své zážitky. Určitě se na Vaši návštěvu v budoucnu budeme těšit.

Recenzováno: 22. listopadu 2019

Osobně doporučuji Útěk z žaláře, Dům duchů I a II a Tajemnou Pracovnu 2: Opus magnum. Všechny hry velmi propracované, skvělé nasazení roommasterů, nejlepší zážitky! Musíte zažít :)

Poděkujte uživateli KamilSailer.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 23. listopadu 2019

děkujeme za hezkou recenzi. Jsme rádi, že se Vám všechny tyto hry líbily a že si z nich odnášíte nezapomenutelné zážitky.

Rádi Vás zase brzy uvidíme u některé z našich dalších her.