The Chamber
Č. 1 z 349 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Wonderland

Fajn nelineární únikovka s bezvadnou Kočičkovou roommasterkou. Už teď se těšíme na příští... přečíst další informace

Recenzováno: dnes
Humpy83
Ústí nad Labem, Česká republika
Dům duchů

Skvělá únikovka, moje první duchařská a řeknu vám, já se teda místy fakt bála :D. A roommaster... přečíst další informace

Recenzováno: včera
O1671HNluciel

Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Velmi zajímavé, určitě vyzkoušíme další. Velmi příjemná obsluha Martin a Kačka. Kluci (11 a 15) si to užili

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Čech P.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. listopadu 2019

jsme moc rádi, že i mladší hráči ze hry odcházeli nadšeni :) Děkujeme za pozitivní ohlad a budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Příjemná únikovka Opus Magnum bez "lekaček". Odehráli jsme ji za 42 minut. Pobavila mne i "paní profesorka"
Pokud máte rádi hádanky a hlavolamy, rozhodně doporučuji.

Poděkujte uživateli LenkaSchreiberova.

Dobrý den Lenko,
gratulujeme ke skvělemu skore na momentálně nejtěžší hře kterou nabízíme :) Jsme moc rádi, že se Vám hra líbila a můžete doporučit dál.
Budeme doufat, že nás brzy opět navštívíte.

Recenzováno: 24. listopadu 2019

Výborná uniková hra - stojí to za to. Poděkování Val a Vláďovi za průpravu a průběh hry. Určitě mohu všem doporučit.

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Ondrej P.

Dobrý den Ondřeji,
děkujeme moc za pozitivní ohlas. Jsme moc rádi, že se Vám hra líbila. Val i Vláďa budou moc rádi za pochvalu.
Budeme doufat, že nás brzy znovu navštívíte.

Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Moji první únikovku jsem dlouho odkládala a nebýt toho, že jsem zážitek dostala jako dárek, kdo ví, jestli bych se vůbec rozhoupala. O to větší a milejší překvapení bylo včerejší absolvování Tajemné pracovny 2. Opravdu vymakaná záležitost, skvěle promyšlené, našlapané úkoly. Rozhodně se vrátíme! Velký dík i roomasterovi Jakubovi, který byl profesionální, milý a na hru nás skvěle naladil.

Poděkujte uživateli Destination719282.

moc děkujeme za hezkou recenzi. Jsme rádi, že jste byla z naší Tajemné pracovny 2 mile překvapena. Máme radost, že se Vám líbily úkoly ve hře. Jakuba Vaše pochvala jistě potěší.

Těšíme se na Vaši další návštěvu.

Kačka, The Chamber Team

Recenzováno: 23. listopadu 2019

Výborné prostředí, rekvizity, atmosféra, skvělé hlavolamy. Moc jsme si to všichni užili a děkujeme Petrovi a Kačce za skvělé provedení hrou :)

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Michaela Š.

děkujeme za hezkou recenzi. Jsme rádi, že se Vám líbila atmosféra, prostředí, rekvizity i hlavolamy ve hře. Petra i mě recenze moc potěšila!

Rádi Vás uvidíme u některé z našich dalších her.

Kačka, The Chamber Team