The Chamber
Č. 1 z 349 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Dům duchů 2

Hra byla skvělá! Musím říct, že to bylo opravdu strašidelné a moc jsme se báli!Doporučujeme... přečíst další informace

Recenzováno: dnes
Maruuu77
Dům duchů II

Už od začátku jsem se bál. Hned od vstupu. I pokud nejste žádný strašpytel, ta nálada tam prostě... přečíst další informace

Recenzováno: dnes
358_t_p_np

Recenzováno: 24. listopadu 2019

Úžasné, dechberoucí, občas velmi doslova :D Moc díky Tomovi a Martinovi za parádní odpoledne a spoustu dalších nocí, kdy se mi ve snech vraceli.

Poděkujte uživateli radekzumpa.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. listopadu 2019

Dobrý den Radku,
jsme moc rádi, že se Vám hra i přes svou atmosféru a průběh líbila :) Pokud se znovu bát už nechete, zkuste naše hry na Andělu - Opus Magnum nebo Wonderland.
Tomovi i Martinovi pochvalu určitě vyřídímě.

Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Velmi zajímavé, určitě vyzkoušíme další. Velmi příjemná obsluha Martin a Kačka. Kluci (11 a 15) si to užili

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Čech P.

jsme moc rádi, že i mladší hráči ze hry odcházeli nadšeni :) Děkujeme za pozitivní ohlad a budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Příjemná únikovka Opus Magnum bez "lekaček". Odehráli jsme ji za 42 minut. Pobavila mne i "paní profesorka"
Pokud máte rádi hádanky a hlavolamy, rozhodně doporučuji.

Poděkujte uživateli LenkaSchreiberova.

Dobrý den Lenko,
gratulujeme ke skvělemu skore na momentálně nejtěžší hře kterou nabízíme :) Jsme moc rádi, že se Vám hra líbila a můžete doporučit dál.
Budeme doufat, že nás brzy opět navštívíte.

Recenzováno: 24. listopadu 2019

Výborná uniková hra - stojí to za to. Poděkování Val a Vláďovi za průpravu a průběh hry. Určitě mohu všem doporučit.

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Ondrej P.

Dobrý den Ondřeji,
děkujeme moc za pozitivní ohlas. Jsme moc rádi, že se Vám hra líbila. Val i Vláďa budou moc rádi za pochvalu.
Budeme doufat, že nás brzy znovu navštívíte.

Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Moji první únikovku jsem dlouho odkládala a nebýt toho, že jsem zážitek dostala jako dárek, kdo ví, jestli bych se vůbec rozhoupala. O to větší a milejší překvapení bylo včerejší absolvování Tajemné pracovny 2. Opravdu vymakaná záležitost, skvěle promyšlené, našlapané úkoly. Rozhodně se vrátíme! Velký dík i roomasterovi Jakubovi, který byl profesionální, milý a na hru nás skvěle naladil.

Poděkujte uživateli Destination719282.

moc děkujeme za hezkou recenzi. Jsme rádi, že jste byla z naší Tajemné pracovny 2 mile překvapena. Máme radost, že se Vám líbily úkoly ve hře. Jakuba Vaše pochvala jistě potěší.

Těšíme se na Vaši další návštěvu.

Kačka, The Chamber Team