The Chamber
Č. 1 z 349 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Dům duchů 2 - Poltergeist

Na tuto únikovku jsem se dlouho těšila, ale i děsila. Miluji horory, jen tedy nejsem nijak velký... přečíst další informace

Recenzováno: dnes
Ladyhawke1983
Dům Duchů 2 - Poltergeist

Absolutně úžasná únikovka s fantastickou atmosférou, která za celou dobu nepovolí. O hru se nám... přečíst další informace

Recenzováno: dnes
TomasHerodek

Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Byli jsme v partě 7 lidí a bylo to super. Plnění úkolů, lekavé momenty, prostě vše, co k tomu patří. Díky moc. Čekejte nás zas.!

Poděkujte uživateli denisqa119.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. listopadu 2019

Dobrý den Deniso,
těší nás, že i ve větším počtu než je standart jste si hru užili. Děkujeme moc za hezkou recenzi a budeme se na Vás těšit na některé z našich dalších her :)

Recenzováno: 24. listopadu 2019

Úžasné, dechberoucí, občas velmi doslova :D Moc díky Tomovi a Martinovi za parádní odpoledne a spoustu dalších nocí, kdy se mi ve snech vraceli.

Poděkujte uživateli radekzumpa.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. listopadu 2019

Dobrý den Radku,
jsme moc rádi, že se Vám hra i přes svou atmosféru a průběh líbila :) Pokud se znovu bát už nechete, zkuste naše hry na Andělu - Opus Magnum nebo Wonderland.
Tomovi i Martinovi pochvalu určitě vyřídímě.

Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Velmi zajímavé, určitě vyzkoušíme další. Velmi příjemná obsluha Martin a Kačka. Kluci (11 a 15) si to užili

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Čech P.

jsme moc rádi, že i mladší hráči ze hry odcházeli nadšeni :) Děkujeme za pozitivní ohlad a budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Příjemná únikovka Opus Magnum bez "lekaček". Odehráli jsme ji za 42 minut. Pobavila mne i "paní profesorka"
Pokud máte rádi hádanky a hlavolamy, rozhodně doporučuji.

Poděkujte uživateli LenkaSchreiberova.

Dobrý den Lenko,
gratulujeme ke skvělemu skore na momentálně nejtěžší hře kterou nabízíme :) Jsme moc rádi, že se Vám hra líbila a můžete doporučit dál.
Budeme doufat, že nás brzy opět navštívíte.

Recenzováno: 24. listopadu 2019

Výborná uniková hra - stojí to za to. Poděkování Val a Vláďovi za průpravu a průběh hry. Určitě mohu všem doporučit.

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Ondrej P.

Dobrý den Ondřeji,
děkujeme moc za pozitivní ohlas. Jsme moc rádi, že se Vám hra líbila. Val i Vláďa budou moc rádi za pochvalu.
Budeme doufat, že nás brzy znovu navštívíte.