The Chamber
Č. 1 z 349 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Prof Vojta je TOP!

Naše návštěva byla skvělá hned od začátku, když nás přivítal velmi milý asistent prof. Vojty, který... přečíst další informace

Recenzováno: včera
miroslavadam
Dům duchů 2 - skvělá děsivá únikovka

Dům duchů 2 jsme si opravdu moc užili, je to děsivá únikovka se spoustou zajímavých efektů. To co... přečíst další informace

Recenzováno: včera
Lucie T

Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Byla to pecka a naši roommasteři 55 Martin a Kačka byli vynikající. Zase někdy navstivime. Děkujeme za úžasný zážitek!

Poděkujte uživateli 915ka_kaz.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. listopadu 2019

děkujeme moc za hezkou recenzi. Těší nás, že jste si hru užili. Martinovi a Kačce pochvaluurčitě vyřídíme :)
Budeme doufat, že nás brzy opět navštívíte.

Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Byli jsme v partě 7 lidí a bylo to super. Plnění úkolů, lekavé momenty, prostě vše, co k tomu patří. Díky moc. Čekejte nás zas.!

Poděkujte uživateli denisqa119.

Dobrý den Deniso,
těší nás, že i ve větším počtu než je standart jste si hru užili. Děkujeme moc za hezkou recenzi a budeme se na Vás těšit na některé z našich dalších her :)

Recenzováno: 24. listopadu 2019

Úžasné, dechberoucí, občas velmi doslova :D Moc díky Tomovi a Martinovi za parádní odpoledne a spoustu dalších nocí, kdy se mi ve snech vraceli.

Poděkujte uživateli radekzumpa.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. listopadu 2019

Dobrý den Radku,
jsme moc rádi, že se Vám hra i přes svou atmosféru a průběh líbila :) Pokud se znovu bát už nechete, zkuste naše hry na Andělu - Opus Magnum nebo Wonderland.
Tomovi i Martinovi pochvalu určitě vyřídímě.

Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Velmi zajímavé, určitě vyzkoušíme další. Velmi příjemná obsluha Martin a Kačka. Kluci (11 a 15) si to užili

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Čech P.

jsme moc rádi, že i mladší hráči ze hry odcházeli nadšeni :) Děkujeme za pozitivní ohlad a budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Příjemná únikovka Opus Magnum bez "lekaček". Odehráli jsme ji za 42 minut. Pobavila mne i "paní profesorka"
Pokud máte rádi hádanky a hlavolamy, rozhodně doporučuji.

Poděkujte uživateli LenkaSchreiberova.

Dobrý den Lenko,
gratulujeme ke skvělemu skore na momentálně nejtěžší hře kterou nabízíme :) Jsme moc rádi, že se Vám hra líbila a můžete doporučit dál.
Budeme doufat, že nás brzy opět navštívíte.