The Chamber
Č. 1 z 350 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
dům duchů 2

Naši roommastři byl Viktor a Vašek. Hru jsme si vážně užili! Skvěle zpracované!. Akorát jsem se... přečíst další informace

Recenzováno: dnes
794dagmard
Wonderland

Skvělá únikovka s roommaster kočičkou, která skvěle komunikovala jak s námi tak s malým dítětem a... přečíst další informace

Recenzováno: včera
valentinasI5854RN

Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Vyborna zabava pro vsechny vekove kategorie. Urcite to nebyla nase posledni unikova hra. Doporucuji..

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Daniela K.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. listopadu 2019

Dobrý den Danielo,
jsme moc rádi že si celý Váš tým hru Wonderland užil. Je to tak, hra je vhodná jak pro děti tak i dospělý si odnesou skvělý zážitek :)
Budeme doufat, že nás brzy opět navštívíte.

Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Byla to pecka a naši roommasteři 55 Martin a Kačka byli vynikající. Zase někdy navstivime. Děkujeme za úžasný zážitek!

Poděkujte uživateli 915ka_kaz.

děkujeme moc za hezkou recenzi. Těší nás, že jste si hru užili. Martinovi a Kačce pochvaluurčitě vyřídíme :)
Budeme doufat, že nás brzy opět navštívíte.

Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Byli jsme v partě 7 lidí a bylo to super. Plnění úkolů, lekavé momenty, prostě vše, co k tomu patří. Díky moc. Čekejte nás zas.!

Poděkujte uživateli denisqa119.

Dobrý den Deniso,
těší nás, že i ve větším počtu než je standart jste si hru užili. Děkujeme moc za hezkou recenzi a budeme se na Vás těšit na některé z našich dalších her :)

Recenzováno: 24. listopadu 2019

Úžasné, dechberoucí, občas velmi doslova :D Moc díky Tomovi a Martinovi za parádní odpoledne a spoustu dalších nocí, kdy se mi ve snech vraceli.

Poděkujte uživateli radekzumpa.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. listopadu 2019

Dobrý den Radku,
jsme moc rádi, že se Vám hra i přes svou atmosféru a průběh líbila :) Pokud se znovu bát už nechete, zkuste naše hry na Andělu - Opus Magnum nebo Wonderland.
Tomovi i Martinovi pochvalu určitě vyřídímě.

Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Velmi zajímavé, určitě vyzkoušíme další. Velmi příjemná obsluha Martin a Kačka. Kluci (11 a 15) si to užili

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Čech P.

jsme moc rádi, že i mladší hráči ze hry odcházeli nadšeni :) Děkujeme za pozitivní ohlad a budeme se těšit na Vaši další návštěvu.