The Chamber
Č. 1 z 349 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Poltergeist 2

Super hra s roommastery Luckou a Martinem. Ukoly nejsou tezke ale strasidelna atmosfera je trochu... přečíst další informace

Recenzováno: včera
barborab704
Štěpka V

Únik že Želáře je super, krásně strašidelná atmosféra, dobré hlavolamy a moc se nám líbyl i želářník

Recenzováno: před 2 dny
418_t_p_nkav

Recenzováno: 25. listopadu 2019

Vzhledem k tomu, že nemám ráda lekačky, tak útěk z vězení byl skvělá volba. Ze začátku to sice vypadalo, že to bude velice strašidelné, ale únikovka vám udržuje jen příjemnou hladinu adrenalinu a navíc boží roommasteři Tom a Kačka!

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Wanda M.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. listopadu 2019

Dobrý den Wando,
jsme moc rádi, že se Vám u nás v Žaláři líbilo :) Kačka s Tomem budou určitě rádi za pochvalu.
Budeme doufat, že nás brzy opět navštívíte. Pokud nejste fanoušci lekaček, zkuste nás navštivit třeba na hře Opus Magnum nebo Wonderland

Recenzováno: 25. listopadu 2019

Na únikové hře jsem byla s rodinou. Moc se nám to líbilo. Doporučuji!
Roommaster Martin a Kačka - super práce :-)

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Daniela K.

Dobrý den Danielo,
děkujeme moc za hezkou recenzi. Jsme rádi, že jste si s rodinou vyrazili k nám zahrát a hra se líbila :)
Našim roommasterům pochvalu určitě vyřídíme a budeme doufat, že nás brzy opět navštívíte. Třeba na hře Wondelrand na naši nové pobočce na Andělu.
S pozdravem a přáním hezkého dne,

Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Vyborna zabava pro vsechny vekove kategorie. Urcite to nebyla nase posledni unikova hra. Doporucuji..

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Daniela K.

Dobrý den Danielo,
jsme moc rádi že si celý Váš tým hru Wonderland užil. Je to tak, hra je vhodná jak pro děti tak i dospělý si odnesou skvělý zážitek :)
Budeme doufat, že nás brzy opět navštívíte.

Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Byla to pecka a naši roommasteři 55 Martin a Kačka byli vynikající. Zase někdy navstivime. Děkujeme za úžasný zážitek!

Poděkujte uživateli 915ka_kaz.

děkujeme moc za hezkou recenzi. Těší nás, že jste si hru užili. Martinovi a Kačce pochvaluurčitě vyřídíme :)
Budeme doufat, že nás brzy opět navštívíte.

Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Byli jsme v partě 7 lidí a bylo to super. Plnění úkolů, lekavé momenty, prostě vše, co k tomu patří. Díky moc. Čekejte nás zas.!

Poděkujte uživateli denisqa119.

Dobrý den Deniso,
těší nás, že i ve větším počtu než je standart jste si hru užili. Děkujeme moc za hezkou recenzi a budeme se na Vás těšit na některé z našich dalších her :)