The Chamber
Č. 1 z 349 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Prof Vojta je TOP!

Naše návštěva byla skvělá hned od začátku, když nás přivítal velmi milý asistent prof. Vojty, který... přečíst další informace

Recenzováno: včera
miroslavadam
Dům duchů 2 - skvělá děsivá únikovka

Dům duchů 2 jsme si opravdu moc užili, je to děsivá únikovka se spoustou zajímavých efektů. To co... přečíst další informace

Recenzováno: včera
Lucie T

Recenzováno: 25. listopadu 2019

Výborně jsme se bavili, nebo aspoň máme silné zážitky :-D. Velice děkujeme Janovi za úžasné průvodcovství hrou.

Poděkujte uživateli RadogB.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 26. listopadu 2019

děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že jste si hru užili a máte z ní silné zážitky. Jan bude z Vaší recenze určitě potěšen.

Rádi Vás uvidíme na některé z našich dalších her.

Kačka, The Chamber Team

Recenzováno: 25. listopadu 2019

Vzhledem k tomu, že nemám ráda lekačky, tak útěk z vězení byl skvělá volba. Ze začátku to sice vypadalo, že to bude velice strašidelné, ale únikovka vám udržuje jen příjemnou hladinu adrenalinu a navíc boží roommasteři Tom a Kačka!

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Wanda M.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. listopadu 2019

Dobrý den Wando,
jsme moc rádi, že se Vám u nás v Žaláři líbilo :) Kačka s Tomem budou určitě rádi za pochvalu.
Budeme doufat, že nás brzy opět navštívíte. Pokud nejste fanoušci lekaček, zkuste nás navštivit třeba na hře Opus Magnum nebo Wonderland

Recenzováno: 25. listopadu 2019

Na únikové hře jsem byla s rodinou. Moc se nám to líbilo. Doporučuji!
Roommaster Martin a Kačka - super práce :-)

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Daniela K.

Dobrý den Danielo,
děkujeme moc za hezkou recenzi. Jsme rádi, že jste si s rodinou vyrazili k nám zahrát a hra se líbila :)
Našim roommasterům pochvalu určitě vyřídíme a budeme doufat, že nás brzy opět navštívíte. Třeba na hře Wondelrand na naši nové pobočce na Andělu.
S pozdravem a přáním hezkého dne,

Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Vyborna zabava pro vsechny vekove kategorie. Urcite to nebyla nase posledni unikova hra. Doporucuji..

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Daniela K.

Dobrý den Danielo,
jsme moc rádi že si celý Váš tým hru Wonderland užil. Je to tak, hra je vhodná jak pro děti tak i dospělý si odnesou skvělý zážitek :)
Budeme doufat, že nás brzy opět navštívíte.

Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Byla to pecka a naši roommasteři 55 Martin a Kačka byli vynikající. Zase někdy navstivime. Děkujeme za úžasný zážitek!

Poděkujte uživateli 915ka_kaz.

děkujeme moc za hezkou recenzi. Těší nás, že jste si hru užili. Martinovi a Kačce pochvaluurčitě vyřídíme :)
Budeme doufat, že nás brzy opět navštívíte.