The Chamber
Č. 1 z 350 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
dům duchů 2

Naši roommastři byl Viktor a Vašek. Hru jsme si vážně užili! Skvěle zpracované!. Akorát jsem se... přečíst další informace

Recenzováno: dnes
794dagmard
Wonderland

Skvělá únikovka s roommaster kočičkou, která skvěle komunikovala jak s námi tak s malým dítětem a... přečíst další informace

Recenzováno: včera
valentinasI5854RN

Recenzováno: 26. listopadu 2019

Naprosto autentický vhled do světa fantazie, po skončení se mi vůbec nechtělo odejít. :-) Zábavný příběh v do detailu dokonale zpracovaném prostředí, velmi milá průvodkyně (a ještě milejší alter-ego:)), originální hlavolamy, no zkrátka úžasný zážitek. Vždy je mi jen líto, že jej nelze opakovat :-) Doporučuji 100%

Poděkujte uživateli Deimossek.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 28. listopadu 2019

moc děkujeme za krásnou recenzi:)

Jsme rádi, že se Vám hra líbila a určitě Vás rádi uvidíme i v další z našich her :)

S pozdravem,
Eliška
eam The Chamber

Recenzováno: 25. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Autentické prostředí, skvěle fungující místnost a móc příjemný room master Vincenc! Díky za prima zážitek a určitě doporučujeme :)!

Poděkujte uživateli heyfox.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 26. listopadu 2019

děkujeme za Vaši hezkou recenzi. Jsme rádi, že se Vám naše místnost líbila a že jste si hru užili. Vincence Vaše hezká slova jistě potěší.

Kačka, The Chamber Team

Recenzováno: 25. listopadu 2019

Výborně jsme se bavili, nebo aspoň máme silné zážitky :-D. Velice děkujeme Janovi za úžasné průvodcovství hrou.

Poděkujte uživateli RadogB.

děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že jste si hru užili a máte z ní silné zážitky. Jan bude z Vaší recenze určitě potěšen.

Rádi Vás uvidíme na některé z našich dalších her.

Kačka, The Chamber Team

Recenzováno: 25. listopadu 2019

Vzhledem k tomu, že nemám ráda lekačky, tak útěk z vězení byl skvělá volba. Ze začátku to sice vypadalo, že to bude velice strašidelné, ale únikovka vám udržuje jen příjemnou hladinu adrenalinu a navíc boží roommasteři Tom a Kačka!

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Wanda M.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. listopadu 2019

Dobrý den Wando,
jsme moc rádi, že se Vám u nás v Žaláři líbilo :) Kačka s Tomem budou určitě rádi za pochvalu.
Budeme doufat, že nás brzy opět navštívíte. Pokud nejste fanoušci lekaček, zkuste nás navštivit třeba na hře Opus Magnum nebo Wonderland
S pozdravem,
Fabi
Team The Chamber

Recenzováno: 25. listopadu 2019

Na únikové hře jsem byla s rodinou. Moc se nám to líbilo. Doporučuji!
Roommaster Martin a Kačka - super práce :-)

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Daniela K.

Dobrý den Danielo,
děkujeme moc za hezkou recenzi. Jsme rádi, že jste si s rodinou vyrazili k nám zahrát a hra se líbila :)
Našim roommasterům pochvalu určitě vyřídíme a budeme doufat, že nás brzy opět navštívíte. Třeba na hře Wondelrand na naši nové pobočce na Andělu.
S pozdravem a přáním hezkého dne,
Fabi
Team The Chamber