The Chamber
Č. 1 z 359 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Super

Žalářník Vojta je nejlepší ! Super prožité odpoledne s přáteli hodinka na hru akorát. Nás čas 52... přečíst další informace

Recenzováno: před 1 týdnem
F2242IIadamj
Doporučuji

Tuto únikovku mohu všem jen doporučit! Opravdu super zážitek, kde po celou dobu cítíte napětí... přečíst další informace

Recenzováno: před 1 týdnem
fun-water

Recenzováno: 31. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Výborně připravená hra se spoustou zajímavých hlavolamů . Napětí až do konce. Super zážitek. Mohu jen doporučit!!!!

Datum zážitku: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Šárka C.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. ledna 2020

Dobrý den Šárko,
děkujeme moc za napsání pozitivní recenze a hlavně za Vaši návštěvu. Jsme moc rádi, že jste si zážitek užila a doufáme, že k nám ještě zavítáte.
s pozdravem
Vladimír - team The Chamber

Recenzováno: 30. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Super zábava pro celou rodinu, skvělý pan profesor ... doporučujeme všem, určitě vyzkoušíme i další hry od The Chamber

Poděkujte uživateli Y186GKdanielk.

Dobrý den, moc děkujeme za pozitivní recenzi, jsme moc rádi, že jste si čas strávený u nás užili a budeme se těšit na Vaši další návštěvu.
s pozdravem
Vladimír - team The Chamber

Recenzováno: 29. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Výborná úniková hra, kterou nás provedl skvělý “pan profesor” Jakub, díky kterému byla hra ještě lepší. Děkujeme a doporučujeme.

Poděkujte uživateli andrejkask.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. prosince 2019

moc děkujeme za recenzi.

Těší nás, že se Vám hra líbila a Jakub odvedl dobrou práci :)

Snad se v budoucnu potkáme na nějaké další hře.

ELiška

Recenzováno: 29. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Nebylo to trapné. Naopak všeho akorát. Vhodné pro děti od 8 let, které se aktivně zapojily. Menší (3 roky) se nebálo. Kočička (Jakub) pomohla, ale naprosto vhodně, nepřipadáme se natvrdlí. Děti dokonce řekly, že by ještě něco daly. Díky za netradiční vánoční dárek! Živnůstkovi Zásmuky

Poděkujte uživateli Marta32145.

Dobrý den Marto,
děkujeme za návštěvu a že jste si našel chvilku nám napsat recenzi.
Moc rádi slyšíme, že jste si s dětmi Wonderland užili. Jakuba pochvala určitě moc potěší! :)

Eliška
Team The Chamber

Recenzováno: 29. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Perfektní zážitek, nádherný interiér a skvěle propracované úkoly!!! Moc děkujeme room masterce Verče za vtažení do příběhu a skvěle odvedenou práci.
Rozhodně vyzkoušíme i další hry v The Chamber :)

Datum zážitku: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Karolína M.

Dobrý den Karolíno,
moc Vám děkujeme za milou recenzi.

Jsme rádi, že se Vám hra líbila a ocenili jste její zpracování.

Budeme se na Vás těšit v dalších hrách!

Eliška
Team The Chamber