The Chamber
Č. 1 z 359 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Super

Žalářník Vojta je nejlepší ! Super prožité odpoledne s přáteli hodinka na hru akorát. Nás čas 52... přečíst další informace

Recenzováno: před 1 týdnem
F2242IIadamj
Doporučuji

Tuto únikovku mohu všem jen doporučit! Opravdu super zážitek, kde po celou dobu cítíte napětí... přečíst další informace

Recenzováno: před 1 týdnem
fun-water

Recenzováno: 31. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Parádní zábava, perfektní žalářník Adam a recepční Lucka byli velmi přátelští a profesionální. Na naší první zkušenost s únikovkou budeme ještě dlouho v dobrém vzpomínat.

Poděkujte uživateli honza_287.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. ledna 2020

Dobrý den Honzo,
děkujeme moc za návštěvu a pozitivní reakci. Jsme moc rádi, že se Vám hra líbila. Lucce a Adamovi pochalu předáme, určitě budou moc rádi.

Recenzováno: 31. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Výborná únikovka díky Jakubovi alias Fabi. Měl jsem obavy a trochu strach, ale nebylo se čeho bát. Mou první únikovou hru sem si nadmíru užil, všichni se zapojili a tak jsme utekli ze žaláře za necelou hodinu. Krásné prostředí a výborně propracované. Moc děkujeme.

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli Lukáš J.

Dobrý den Lukáši,
jsme moc rádi, že jste pro první seznámení s únikovkami vybral právě naši společnost a ještě více nás těší, že jste si Žalář užil. Ještě o kousek větší radost máme, že se vám podařilo utéct žalářníkovi v časovém limitu. Doufáme, že se ještě někdy potkáme.

Recenzováno: 31. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Výborně připravená hra se spoustou zajímavých hlavolamů . Napětí až do konce. Super zážitek. Mohu jen doporučit!!!!

Datum zážitku: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Šárka C.

Dobrý den Šárko,
děkujeme moc za napsání pozitivní recenze a hlavně za Vaši návštěvu. Jsme moc rádi, že jste si zážitek užila a doufáme, že k nám ještě zavítáte.

Recenzováno: 30. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Super zábava pro celou rodinu, skvělý pan profesor ... doporučujeme všem, určitě vyzkoušíme i další hry od The Chamber

Poděkujte uživateli Y186GKdanielk.

Dobrý den, moc děkujeme za pozitivní recenzi, jsme moc rádi, že jste si čas strávený u nás užili a budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

Recenzováno: 29. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Výborná úniková hra, kterou nás provedl skvělý “pan profesor” Jakub, díky kterému byla hra ještě lepší. Děkujeme a doporučujeme.

Poděkujte uživateli andrejkask.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. prosince 2019

moc děkujeme za recenzi.

Těší nás, že se Vám hra líbila a Jakub odvedl dobrou práci :)

Snad se v budoucnu potkáme na nějaké další hře.

S pozdravem,
ELiška