The Chamber
Č. 1 z 359 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Super

Žalářník Vojta je nejlepší ! Super prožité odpoledne s přáteli hodinka na hru akorát. Nás čas 52... přečíst další informace

Recenzováno: před 1 týdnem
F2242IIadamj
Doporučuji

Tuto únikovku mohu všem jen doporučit! Opravdu super zážitek, kde po celou dobu cítíte napětí... přečíst další informace

fun-water

Recenzováno: 3. ledna 2020

2.1. jsem byla s přáteli na únikovce Tajemná pracovna. Byla jsem na takovéto akci poprvé a úplně mi to nadchlo. Nejen jak bylo vše propracované, připravené, ale i osobní přístup zaměstnanců The Chamber. Naším průvodcem byl "profesor Jakub" a byl úžasný! Určitě přijdu zkusit další hru a všem bych takovýto zážitek doporučila :-)

Poděkujte uživateli unikovka111.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 3. ledna 2020

moc děkujeme za návštěvu! Děkujeme taktéž za skvělé hodnocení!
Moc nás těší že jste si hru užili a že Jakub odvedl skvěle svou práci roommastera :)

Budeme se těšit na Vaši další návštěvu!

S pozdravem a přáním hezkého dne,
Team The Chamber

Recenzováno: 3. ledna 2020

Wonderland byla naše úplně první úniková hra. Jsme opravdu nadšení a moc jsme si to užili. Účastnili se i naše dvě starší děti. Všem doporučujeme. Atmosféra i kulisy perfektní. Moc děkujeme našemu průvodci Jakubovi za skvělé provedení hrou. Určitě vyzkoušíme vaše další unikovky.

Poděkujte uživateli culinarial.

velice si vážíme, že jste si pro svou první hru vybrali The Chamber a Jakuba Vašše recenze jistě také potěší!

Budeme se na Vás těšit na dalších hrách :)

S pozdravem,

Recenzováno: 2. ledna 2020

Na Silvestra jsme s přítelkyní byly na únikovce Opus Magnum. The Chamber jako vždy nezklamala. Hra byla propracovaná, všechno fungovalo na jedničku. Úžasný interiér, neotřelé úkoly a vynikající profesor Jakub - ten si zaslouží zvláštní pochvalu. Hru mohu jen doporučit.

Datum zážitku: prosinec 2019
Poděkujte uživateli monduha.

mooc Vám děkujeme za recenzi.

Jsme moc rádi, že jste si Opus Magnum užili a ocenili celkové zpracování :)

S pozdravem,

Recenzováno: 2. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Výborné, naše osmá únikovka. Trochu obtížnější, protože indicie přímo nenavazují, což nevadí, hra má výbornou atmosféru a zajímavé zpestření v případě náhodné kontroly! Roommaster dvojka Vojta + Vláďa nás skvěle monitorovala a lehce nasměrovala správným směrem.Děkujeme a jistě zkusíme další z nabídky the Chambers!

Poděkujte uživateli rios2020.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. ledna 2020

děkujeme za pět hvězd. Jsme moc rádi, že se Vám Útěk ze žaláře líbil :)
Moc děkujeme za návštěvu,Vojtovi a Vláďovii vyřídíme pochvalu, určitě budou rádi.

- team The Chamber

Recenzováno: 31. prosince 2019

Únikovek jsme zatím navštívili jen pár, takže se nepovažujeme za nějaké velmi zkušené hráče. Hráli jsme ve dvojici s manželkou. Dům duchů byla naše první úniková hra od The Chamber.
Mezi těmi pár hrami, které jsme navštívili, se určitě jednalo o hru s nejlepší atmosférou a s technicky nejpropracovanějšími úkoly či vodítky k úkolům, a zároveň se hra odehrávala na větším prostoru, než ostatní hry, které jsme prošli.
Upřímně, ačkoliv je hra označovaná za strašidelnou, příliš jsme se nebáli, ale to neznamená, že bychom si hru a atmosféru neužívali.
Při vstupu do nového místa, či po událostech, které něco změnily na dříve navštívených místech, jsme vždy chvíli cítili určité napětí, než jsme si místo opatrně "oťukali", ale pak většinou rychle převládlo soustředění na úkoly.
Asi není snadné při hře opravdu vyděsit člověka, který viděl desítky hororů, hrál pár hororových PC her a při únikové hře očekává, že se mají přihodit různé "paranormální" věci.
Ale ne, že bychom byli nějací hrdinové. Kdybychom některé z těch "paranormálních" jevů zažili v reálném životě mimo únikovou hru, kterou bereme jako fikci, určitě bysme byli podělaní až za ušima. :-)
Pokud patříte mezi lidi, kteří berou horory s velkým nadhledem a spíše se u nich bavíte, nejspíš příliš vyděšení nebudete, i když zážitek naživo je samozřejmě něco jiného. Pokud máte problém některé horory dokoukat a bojíte se potom jít v noci po tmě na záchod, asi se bát budete. Atmosféra je povedená.
Samotné úkoly jsou zajímavé, ale ne přehnaně obtížné. Nejde o nějaké luštění šifer. Spíš je potřeba všímat si okolí a spojit si vodítka s věcmi, které jste v domě zahlédli.
S gamemasterem Martinem jsme se dohodli, že nápovědu nám nebude poskytovat, aktivně, ale jen na vyžádání, a naše přání respektoval.
Asi dvakrát jsme požádali o nápovědu abychom se zbytečně dlouho nezasekli na věcech, u kterých jsme si nebyli jisti, zda mají nějaký pro hru nějaký význam a dostali jsme potřebnou radu, aniž by nám odhalil samotné řešení úkolu.
Všechno, co mělo fungovat, fungovalo, takže gamemaster odvedl dobrou práci. Celkový dojem ze hry je velmi pozitivní i když jsme očekávali o tochu strašidelnější zážitek.

Datum zážitku: prosinec 2019
Poděkujte uživateli CharvatK.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. ledna 2020

děkujeme za pět hvězd. Pokud se Vám zdál dům duchů málo, doporučuji navštívit našeho Poltergeista a pokud se nebudete bát ani tam, máte tuhý kořínek. Moc děkujeme za návštěvu, Martinovi vyřídíme pochvalu, určitě bude rád.
s pozdravem
Vladimír - team The Chamber