The Chamber
Č. 1 z 350 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
dům duchů 2

Naši roommastři byl Viktor a Vašek. Hru jsme si vážně užili! Skvěle zpracované!. Akorát jsem se... přečíst další informace

Recenzováno: včera
794dagmard
Wonderland

Skvělá únikovka s roommaster kočičkou, která skvěle komunikovala jak s námi tak s malým dítětem a... přečíst další informace

Recenzováno: před 2 dny
valentinasI5854RN

2072121 964 recenzí
Recenzováno: 3. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Vyrazili jsme ve 2 párech a hru jsme si velmi užili. Pochvalu si zaslouží celé zpracování interiéru, příběhu i jednotlivých úkolů. Vše lákalo k prozkoumání, člověk věděl, kdy je na dobré stopě, bylo tam spousta zajímavých nápadů, úžasné prostředí. Takové únikovky máme rádi. Roommaster Jakub byl milý a zábavný. Děkujeme za prima hru a hezké popovídání na závěr. Byl to skvělý večer. Těšíme se příště.

Poděkujte uživateli luisadudakova.
RoommasterTheChamber, receptionist v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. ledna 2020

velmi Vám děkujeme za navštívení jedné z našich naposledy vytvořených her, kde jsme si skutečně pohráli s detaily a snažili se přinést hráčům zase něco nového. Budeme moc rádi, když nás zase navštívíte, jistě budete mít z čeho vybírat. Jakobovi Vaši chválu vyřídíme.

Krásný den přeje,
Tým The Chamber

Recenzováno: 3. ledna 2020

2.1. jsem byla s přáteli na únikovce Tajemná pracovna. Byla jsem na takovéto akci poprvé a úplně mi to nadchlo. Nejen jak bylo vše propracované, připravené, ale i osobní přístup zaměstnanců The Chamber. Naším průvodcem byl "profesor Jakub" a byl úžasný! Určitě přijdu zkusit další hru a všem bych takovýto zážitek doporučila :-)

Poděkujte uživateli unikovka111.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 3. ledna 2020

moc děkujeme za návštěvu! Děkujeme taktéž za skvělé hodnocení!
Moc nás těší že jste si hru užili a že Jakub odvedl skvěle svou práci roommastera :)

Budeme se těšit na Vaši další návštěvu!

S pozdravem a přáním hezkého dne,
Team The Chamber

Recenzováno: 3. ledna 2020

Wonderland byla naše úplně první úniková hra. Jsme opravdu nadšení a moc jsme si to užili. Účastnili se i naše dvě starší děti. Všem doporučujeme. Atmosféra i kulisy perfektní. Moc děkujeme našemu průvodci Jakubovi za skvělé provedení hrou. Určitě vyzkoušíme vaše další unikovky.

Poděkujte uživateli culinarial.

velice si vážíme, že jste si pro svou první hru vybrali The Chamber a Jakuba Vašše recenze jistě také potěší!

Budeme se na Vás těšit na dalších hrách :)

S pozdravem,

Recenzováno: 2. ledna 2020

Na Silvestra jsme s přítelkyní byly na únikovce Opus Magnum. The Chamber jako vždy nezklamala. Hra byla propracovaná, všechno fungovalo na jedničku. Úžasný interiér, neotřelé úkoly a vynikající profesor Jakub - ten si zaslouží zvláštní pochvalu. Hru mohu jen doporučit.

Datum zážitku: prosinec 2019
Poděkujte uživateli monduha.

mooc Vám děkujeme za recenzi.

Jsme moc rádi, že jste si Opus Magnum užili a ocenili celkové zpracování :)

S pozdravem,

Recenzováno: 2. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Výborné, naše osmá únikovka. Trochu obtížnější, protože indicie přímo nenavazují, což nevadí, hra má výbornou atmosféru a zajímavé zpestření v případě náhodné kontroly! Roommaster dvojka Vojta + Vláďa nás skvěle monitorovala a lehce nasměrovala správným směrem.Děkujeme a jistě zkusíme další z nabídky the Chambers!

Poděkujte uživateli rios2020.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. ledna 2020

děkujeme za pět hvězd. Jsme moc rádi, že se Vám Útěk ze žaláře líbil :)
Moc děkujeme za návštěvu,Vojtovi a Vláďovii vyřídíme pochvalu, určitě budou rádi.

- team The Chamber