The Chamber
Č. 1 z 350 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Super zábava!

Skvělý zážitek ať si vyberete jakoukoli z her z nabídky The chamber! Hra Wonderland je vhodná pro... přečíst další informace

Recenzováno: včera
338krist_nab
Středověký žalář

Boží! Nikdy jsem se tak na únikovce nebála. Miluji, když mi běhá mráz po zádech - jsem hrozný... přečíst další informace

Recenzováno: včera
JuicyLucyLu12

Recenzováno: 4. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Lepší než jsme očekávali, technicky zvládnuté, střední náročnost . Co více dodat. Chybí mi ještě 3 znaky

Poděkujte uživateli 570jackc.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. ledna 2020

moc děkujeme za návštěvu a za napsání recenze! Velmi nás těší, že se Vám Dům Duchů líbil!

Budeme doufat, že nás brzy opět navštívíte.

Team The Chamber

Recenzováno: 3. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Vyrazili jsme ve 2 párech a hru jsme si velmi užili. Pochvalu si zaslouží celé zpracování interiéru, příběhu i jednotlivých úkolů. Vše lákalo k prozkoumání, člověk věděl, kdy je na dobré stopě, bylo tam spousta zajímavých nápadů, úžasné prostředí. Takové únikovky máme rádi. Roommaster Jakub byl milý a zábavný. Děkujeme za prima hru a hezké popovídání na závěr. Byl to skvělý večer. Těšíme se příště.

Poděkujte uživateli luisadudakova.
RoommasterTheChamber, receptionist v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. ledna 2020

velmi Vám děkujeme za navštívení jedné z našich naposledy vytvořených her, kde jsme si skutečně pohráli s detaily a snažili se přinést hráčům zase něco nového. Budeme moc rádi, když nás zase navštívíte, jistě budete mít z čeho vybírat. Jakobovi Vaši chválu vyřídíme.

Krásný den přeje,
Tým The Chamber

Recenzováno: 3. ledna 2020

2.1. jsem byla s přáteli na únikovce Tajemná pracovna. Byla jsem na takovéto akci poprvé a úplně mi to nadchlo. Nejen jak bylo vše propracované, připravené, ale i osobní přístup zaměstnanců The Chamber. Naším průvodcem byl "profesor Jakub" a byl úžasný! Určitě přijdu zkusit další hru a všem bych takovýto zážitek doporučila :-)

Poděkujte uživateli unikovka111.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 3. ledna 2020

moc děkujeme za návštěvu! Děkujeme taktéž za skvělé hodnocení!
Moc nás těší že jste si hru užili a že Jakub odvedl skvěle svou práci roommastera :)

Budeme se těšit na Vaši další návštěvu!

S pozdravem a přáním hezkého dne,
Team The Chamber

Recenzováno: 3. ledna 2020

Wonderland byla naše úplně první úniková hra. Jsme opravdu nadšení a moc jsme si to užili. Účastnili se i naše dvě starší děti. Všem doporučujeme. Atmosféra i kulisy perfektní. Moc děkujeme našemu průvodci Jakubovi za skvělé provedení hrou. Určitě vyzkoušíme vaše další unikovky.

Poděkujte uživateli culinarial.

velice si vážíme, že jste si pro svou první hru vybrali The Chamber a Jakuba Vašše recenze jistě také potěší!

Budeme se na Vás těšit na dalších hrách :)

Recenzováno: 2. ledna 2020

Na Silvestra jsme s přítelkyní byly na únikovce Opus Magnum. The Chamber jako vždy nezklamala. Hra byla propracovaná, všechno fungovalo na jedničku. Úžasný interiér, neotřelé úkoly a vynikající profesor Jakub - ten si zaslouží zvláštní pochvalu. Hru mohu jen doporučit.

Datum zážitku: prosinec 2019
Poděkujte uživateli monduha.

mooc Vám děkujeme za recenzi.

Jsme moc rádi, že jste si Opus Magnum užili a ocenili celkové zpracování :)