The Chamber
Č. 1 z 358 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Super zážitek

Celé to bylo super, bojíte se od začátku do konce a jediné, co si přejete je, aby to celé už... přečíst další informace

Recenzováno: včera
81pavlat
Super zážitek

Naprosto boží únikovka, nemám co vytknout. Věřím, že skvěle připravená roommasterka Michaela... přečíst další informace

Recenzováno: včera
OndrejMohyla

Recenzováno: 27. ledna 2020

no, byl fakt super pan žalářník.. :) Skvěle propracovaný. Parádní je tam ten tunel... Martin a Lenka, kteří nás tam měli na starosti byli také vynikající, profi, příjemní a radostní a nevadilo jim, že do toho pořád kecáme :)

Tak díky moc.

Poděkujte uživateli 91magdal_nam.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. ledna 2020

Dobrý den Magdo,
jsme moc rádi že jste si hru Útěk ze Žaláře užili a že Martin s Lenkou odvedli skvělou práci. Budeme doufat, že nás brzy opět navštívíte.

Recenzováno: 26. ledna 2020

Skvělá hra! Byli jsme už na více únikovkách, ale ty od The Chamber jsou prostě nejlepší. Skvělá atmosféra a provedení. Velké dík skvělým Roommasterum Aničce a Adamovi.

Poděkujte uživateli 306adau.

děkujeme za skvělé hodnocení. Jsme moc rádi, že jste si Dům Duchů užili a že naši roommasteři Anička a Adam odvedl dobrou práci.
Budeme se těšit na Vaši další návštěvu

Recenzováno: 26. ledna 2020

The Chamber opět nezklamal! I tato únikovka byla jedním slovem skvělá (absolvovali jsme zatím všechny, co mají nebo kdy měli). Bylo to super od room mastera (jméno jsem bohužel zapomněla) až po příběh, místnost, úkoly. Jednoznačně za celý náš tým doporučuji.

Poděkujte uživateli Hankaja.

Dobrý den Hanko,
děkujeme moc za další návštěvu :) Jsme rádi že se Vám u nás opět líbilo. Moc nás těší, když se k nám hráči vracejí.
Rádi slyšíme, že jste byli spokojeni i s práci našeho roomastera.
S pozdravem a přáním hezkého dne,

Recenzováno: 25. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Máme za sebou spoustu únikovek, tato byla úplně skvělá, nikde jsem nenašel tak dobře propracovanou hru. Velký dík patří také Adamovi, který nás celou hrou provázel! Určitě doporučím dál! :)

Poděkujte uživateli misanv22.
RoommasterTheChamber, receptionist v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. ledna 2020

děkujeme za milou recenzi. Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo, zvlášť když už máte mnoho zkušeností s únikovými hrami :) Adamovi pochvalu od Vás určitě vyřídíme!

Lucie, The Chamber team

Recenzováno: 25. ledna 2020

Skvělá únikovka, ani příliš těžká ani příliš jednoduchá, krásné detaily a různorodé úkoly. Vůně dřevěného nábytku byla příjemným bonusem :) Room master Diana je moc sympatická, zábavná a roztomilá a profesorka Janů je vysoce sofistikovaná, pozor na ní! :)

Poděkujte uživateli 592santiago_.
RoommasterTheChamber, Receptionist v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. ledna 2020

moc děkujeme za návštěvu a že jste si našli čas nám napsat recenzi! Moc nás těší že se Vám naše nejnovější hra Opus Magnum líbila. Naší Dianu pochvala určitě moc potěší :)

Lucie, The Chamber team