The Chamber
Č. 1 z 358 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Super zážitek

Celé to bylo super, bojíte se od začátku do konce a jediné, co si přejete je, aby to celé už... přečíst další informace

Recenzováno: před 2 dny
81pavlat
Super zážitek

Naprosto boží únikovka, nemám co vytknout. Věřím, že skvěle připravená roommasterka Michaela... přečíst další informace

Recenzováno: před 2 dny
OndrejMohyla

Recenzováno: 16. června 2020

Únikovka byla skvělá, celé prostředí je velmi autentickéa atmosféra byla po celou dobu hry napjatá. Žalářník Viktor nás hrou skvěle provedl.

Datum zážitku: květen 2020
Poděkujte uživateli jan_Q9195SS.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. července 2020

Milý Jane,

děkujeme za krásnou recenzi, jsme rádi, že jste si atmosféru žaláře užili naplno! Také moc děkuji za zmínku, jsem rád, že jste se mnou byli spokojeni. :-)

Rádi Vás uvidíme příště třeba na Domech duchů, pokud se odvážíte!

Se srdečným pozdravem

Recenzováno: 16. června 2020

Skvělá atmosféra, přesně takhle má vypadat dobrá úniková hra. Děkujeme Tomovi a Vojtovi za skvělý zážitek.

Poděkujte uživateli OndraDanzer.

Milý Ondro,

moc děkujeme za pěkná slova, těší nás to. :-) Také díky za návštěvu a rádi Vás uvidíme třeba někdy příště na jedné z dalších!

Recenzováno: 15. června 2020

Tato úniková hra se nám hodně líbila. Měla velice dobrou atmosféru, která byla chvílemi děsivá. Děkujeme paní Lucce, která nás po celou dobu hry provázela a vždy dokázala poradit, když jsme si nevěděli rady.

Poděkujte uživateli MilanBlazek.

Drahý Milane,

děkujeme za doporučení, máme radost, že se Vám hra líbila. Také jsme moc rádi, že jste byli spokojeni se svou roommasterkou Luckou, byla z Vašich slov nadšená!

Rádi Vás uvidíme někdy příště na další z našich her!

Srdečně

Recenzováno: 15. června 2020

Boží zážitek, byli jsme na hře Poltergeist a fakt jsme si to užili, oproti jiným únikovkám o několik levelů lepší co se týče designu, propracovanosti i úkolů. Room master Vašek podal veškeré info, rozhodně se vrátíme

Poděkujte uživateli naira877.

Pěkný den,

moc děkujeme za milá slova a jsme rádi, že jste ocenili všechny aspekty hry, kterých si vážíme. Rádi Vám i na ostatních hrách dokážeme, že se je na co těšit! :-)

Krásný den přeje

Recenzováno: 14. června 2020 prostřednictvím mobilu

Velice pěkně udělaná hra a skvělá Lucka, která nás provázela hrou skvěle a vždy dokázala správně nasměrovat. Plus velice pěkné efekty. Vše ideální!!!!!!!.

Poděkujte uživateli vercakuj.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 22. června 2020

moc děkujeme za hezkou recenzi. Těší nás, že jste si hru užili a že jste byli se vším spokojeni. Rádi slyšíme, že jste byli ohromeni nejen herními efekty, ale i Vaší roommasterkou Lucií, která Vás vždy dokázala skvěle nasměrovat. Vaše pochvala jí jistě vykouzlí úsměv na tváři.

Budeme moc rádi, když nás opět brzy navštívíte na některé z našich dalších her! :-)

Kačka, The Chamber Team