The Chamber
Č. 1 z 358 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Super zážitek

Celé to bylo super, bojíte se od začátku do konce a jediné, co si přejete je, aby to celé už... přečíst další informace

Recenzováno: před 2 dny
81pavlat
Super zážitek

Naprosto boží únikovka, nemám co vytknout. Věřím, že skvěle připravená roommasterka Michaela... přečíst další informace

Recenzováno: před 2 dny
OndrejMohyla

Recenzováno: 19. července 2020 prostřednictvím mobilu

Naprosto geniálně propracované.. neskutečná atmosféra... opravdu TOP
Slečna Veronika byla úžasná od začátku,kdy nas uvedla do příběhu a na konci nás upřímně chválila. Bylo k čemu, unikly jsme za 54 min Chtely bychom moc poděkovat za úžasný,leč strašidelný zážitek.
Dům duchů je teď na prvním místě našich odehraných únikovek.
Ještě jednou velký dík za Veroniku a neskutečný zážitek...Čtyřicítky

Poděkujte uživateli L3117JUsimonab.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 23. července 2020

Hezký den,

moc Vám děkujeme za tuto krásnou a obsáhlou recenzi! Máme obrovskou radost, že hru Dům Duchů hodnotíte takto vysoko a že si z ní odnášíte takovýto silný a skvělý zážitek. :)
Vaše poděkování Veronice samozřejmě vyřídíme, bude z Vaší pochvaly mít určitě velkou radost!

Se srdečným pozdravem

Recenzováno: 19. července 2020

Krásná promyšlená úniková hra plná zajímavostí, která Vás naprosto pohltí . Děkujeme hlavně příjemnému žalářníkovi Adamov za příjemné provázení hrou a vtipné poznámky i rady ;)

Poděkujte uživateli F7309FNtom_b.

velmi nás těší Vaše milá slova! Jsme rádi, že Vás Únik ze žaláře takto pohltil. :) Poděkování Adamovi samozřejmě vyřídíme a budeme se těšit třeba někdy příště na některé z našich dalších her!

Recenzováno: 18. července 2020 prostřednictvím mobilu

Moje první úniková hra. Intenzivní a úžasný zážitek. Chtěl bych poděkovat roommastrovi Adamovi za dobré uvedení do hry a za skvělé zpracování. Rozhodně mohu hru Středověký Žalář více než doporučit.

Poděkujte uživateli vojtechpolak_.

Milý Vojtěchu,

velmi děkujeme za milou recenzi! Máme radost, že Vaše první zkušenost s únikovými hrami Vám v našem středověkém žaláři přinesla intenzivní a úžasný zážitek! :)
Adamovi Vaše poděkování vyřídíme a budeme se těšit příště na některé z našich dalších her na viděnou!
S pozdravem a přáním hezkého dne

Recenzováno: 17. července 2020 prostřednictvím mobilu

Prof. Michaela - Velice příjemná slečna, byla vtipná a velice ochotná. Strašně moc jsme si celou hru užili a rozhodně jsme the chamber nenavštívili naposledy :-)

Poděkujte uživateli Pcemuss.

Pěkný den,

společně s prof. Michaelou Vám moc děkujeme za milou recenzi! Velmi nás těší, že jste si hru Opus Magnum tak moc užili a už se moc těšíme na Vaši další návštěvu!

Recenzováno: 16. července 2020 prostřednictvím mobilu

Super! Diky Eleno
Wonderland je dokonalý pohádkový zážitek.
Není příliš obtížné, ale stále náročné.
Mohu doporučit všem.

Poděkujte uživateli ND26x.

mockrát Vám děkujeme za milou recenzi! Velmi nás těší, že jste si pohádkovou atmosféru Wonderlandu náležitě užili! :)