The Chamber
Č. 1 z 358 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Super zážitek

Celé to bylo super, bojíte se od začátku do konce a jediné, co si přejete je, aby to celé už... přečíst další informace

Recenzováno: před 2 dny
81pavlat
Super zážitek

Naprosto boží únikovka, nemám co vytknout. Věřím, že skvěle připravená roommasterka Michaela... přečíst další informace

Recenzováno: před 2 dny
OndrejMohyla

Recenzováno: 10. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Opět úžasná hra a zážitek. Vřele doporučujeme všichni. Hrou nás provedl nejlepší roommaster Anička. Děkujeme a těšíme se na další hru!

Poděkujte uživateli G6402XRsimonap.
Recenzováno: 9. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Hra se nám velmi líbila a průvodci byli velice ochotní a milí. Toto místo bych určitě všem doporučil

Poděkujte uživateli Nejlepsihrac.
Recenzováno: 9. srpna 2020

Nejlepší únikovka, na jaké jsme kdy byli, super atmosféra i úkoly, můžemejen a jen doporučit. Roommaster Anička na jedničku s hvězdičkou :)

Poděkujte uživateli 9denisab.
Recenzováno: 8. srpna 2020

Byli jsme s manželkou ve dvou na Hauted House a dva dny po té na Haunted House II: Poltergeist. Atmosféra Domu duchu nás vtahla, a zažili jsme si některé strašidelné chvilky (“Ty běž první” a “Já vím co máme udělat, ale chceme?). Možná proto, že jsme zkušení harcovníci tak nám hádanky nepřišly těžké a o to víc jsme si mohli vychutnat příběh a atmosféru. Děkujeme taky Roomasterovi Jánovi za milý úvod a pokec po hře.
Tam kde byl Dům duchu strašidelný, tam je Poltergeist přímo děsivý (zakřičeli jsme si). Obtížnost hádanek nám objektivně přišla stejná jako v jedničce, ale pocitově byly těžší s přibývající hrůzou a paranoiou. Motivace dostat se ven byla fakt velká. Díky Martymu a Martinovi za intenzivní zážitek. Za nás rozhodně jedny z nejlepších únikovek v ČR.

Poděkujte uživateli mira_kirros.
Recenzováno: 7. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Líbil se nám nevšední pohádkový svět a milá upovídaná kočička Kačenka s pomocnicí Luckou. Škoda že chybí v Ostravě, shodli jsme se, že naše děti by si nevšední atmosféru užily....takže motivace pro majitele :-)
Za mě mám raději lineárnost příběhu oproti tomu, kdy každý luští něco jiného a pak nevím, jak se některé záludnosti měly vyřešit, proto o * méné.
Je to jinak pohodová místnost i na pozdní večerní hodini (začínali jsme 21:35hod)

Poděkujte uživateli Ashen08.