The Chamber
Č. 1 z 358 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Super zážitek

Celé to bylo super, bojíte se od začátku do konce a jediné, co si přejete je, aby to celé už... přečíst další informace

Recenzováno: včera
81pavlat
Super zážitek

Naprosto boží únikovka, nemám co vytknout. Věřím, že skvěle připravená roommasterka Michaela... přečíst další informace

Recenzováno: včera
OndrejMohyla

Recenzováno: 10. srpna 2020

Jesliže jsem nějakou únikovku hodnotil pěti hvězdičkami, zde bych potřeboval dát hvězdiček šest - vymazlenější hru jsem ještě nezažil. Děkuju Honzovi a Martinovi za uvedení a "provedení" hrou :)

Datum zážitku: srpen 2020
Poděkujte uživateli Lukark S.
Recenzováno: 10. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Wonderland nas uchvatil, prestoze jsme se nejdrive trochu bali, ze to bude az prilis detsky ladene.

Sli jsme s pritelem ve svou a hru jsme si paradne uzili. Prispely k tomu nejen zabavne ukoly, ale i nase skvela roommasterka Bara. Moc dekujeme!

Poděkujte uživateli Experientist.
Recenzováno: 10. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Opět úžasná hra a zážitek. Vřele doporučujeme všichni. Hrou nás provedl nejlepší roommaster Anička. Děkujeme a těšíme se na další hru!

Poděkujte uživateli G6402XRsimonap.
Recenzováno: 9. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Hra se nám velmi líbila a průvodci byli velice ochotní a milí. Toto místo bych určitě všem doporučil

Poděkujte uživateli Nejlepsihrac.
Recenzováno: 9. srpna 2020

Nejlepší únikovka, na jaké jsme kdy byli, super atmosféra i úkoly, můžemejen a jen doporučit. Roommaster Anička na jedničku s hvězdičkou :)

Poděkujte uživateli 9denisab.