The Chamber
Supr únikovka

Paní profesorka byla famózní :-D Únikovka se nachází v píjemném prostředí, je dobře vymyslená a... přečíst další informace

peter_Y6160QF
Děsivě perfektní

The Chamber jsem navštívila již podruhé, tentokrát jsem si vyzkoušela hru Dům Duchů 2: Poltergeist... přečíst další informace

kalolinka1994

Recenzováno: 3. října 2020 prostřednictvím mobilu

Byli jsme poprvé na únikovce, jen ve dvou lidech. Vybrali jsme si Dům duchů. Neskutečně strašidelná atmosféra, skvělé herecké výkony, samozřejmě lekavé momenty, logické hádanky, které postupně odkrývají příběh domu duchů. Efekty na vysoké úrovni. Byli jsme ohromeni a 100% navštívíme i ostatní únikovky od The Chamber. Všem doporučuji. Roommaster Honza nás měl jako svou teprve šestou skupinu a odvedl super přatelský a zároveň profi výkon. Za nás všech deset Honzovi i Domu duchů!

Datum zážitku: říjen 2020
Poděkujte uživateli petrd156.
Recenzováno: 2. října 2020

Dům duchů jsme si moc užili. Na The Chamber milujeme neotřelé způsoby úniku, žádné kódy a mraky zámečků. Atmosféře napomohl náš sympatický roommaster Honza, kterému mu moc děkujeme, zvládl to na jedničku. :-) Nicméně hru jsem čekala mnohem strašidelnější, takže se opravdu není čeho bát, je to akorát :-)

Datum zážitku: říjen 2020
Poděkujte uživateli Verukrek.
Recenzováno: 30. září 2020

Byli jsme na únikovce "Zodiac patres" a dost jsme si to užili. Atmosféra super, žalářník Vítek taky (palec nahoru). Skvělý zážitek, který si ráda někdy zopakuju.

Poděkujte uživateli MagdalenkaS86.
Recenzováno: 28. září 2020

Úžasně propracovaná úniková hra. Celou dobu jsme se báli, ale velice si to užili. Skvělá byla i naše roomasterka slečna Michaela, která nás vždy šikovně popostrčila, když už jsme nevěděli kudy dál.

Poděkujte uživateli 1004helena.
Recenzováno: 28. září 2020

Skvělá hra, dobře propracované detaily. Občas jsme měly nahnáno, ale zvládly jsme to. Parádní závěr hry. Roommasterka Míša (Michaela) nám byla vždy po ruce k nápovědě, a občas nás popostrčila k dalšímu kroku, když jsme si nebyly jisté. Jde vidět, že se na tuto práci velmi hodí. Děkujeme a určitě navštívíme i další hry. NTNH

Poděkujte uživateli 278terezag.