The Chamber
Č. 1 z 359 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Super

Žalářník Vojta je nejlepší ! Super prožité odpoledne s přáteli hodinka na hru akorát. Nás čas 52... přečíst další informace

Recenzováno: 18. října 2020
F2242IIadamj
Doporučuji

Tuto únikovku mohu všem jen doporučit! Opravdu super zážitek, kde po celou dobu cítíte napětí... přečíst další informace

Recenzováno: 18. října 2020
fun-water

Recenzováno: 10. října 2020 prostřednictvím mobilu

Atmosféra celé hry byla naprosto úžasná, bylo nás šest a všichni do jednoho jsme byli paranoidní a vystrašení, oba naši roommasteři (Vincenc a Bára) byli úžasní, děkujeme za hru.

Poděkujte uživateli 369viktorl.
Recenzováno: 7. října 2020 prostřednictvím mobilu

Po hře Dům Duchů 1 jsme rozhodně nečekali takhle silný zážitek! Příběh nás dokonale pohltil, vše fungovalo jak má a roommasteři byli vážně přesvědčiví. Hru doporučuji každému, kdo má rád adrenalin! Vážně povedená hra, tuším, že další takovou budeme hledat marně.

Poděkujte uživateli marketak848.
Recenzováno: 6. října 2020

Únikovou hru Dům duchů 2 - Poltergeist jsme si moc užili!
Dech beroucí strašidelná atmosféra, lekačky a zajímavé, ale ne moc složité úkoly. Musím ocenit i nádherný výkon herců, díky němuž jsme všichni občas dostali husí kůží a chtěli se nacpat do nejvzdálenějšího koutu místnosti.
Chtěli bychom moc poděkovat Ondře a Martinovi Ch. za tento nezapomenutelný zážitek.
Určitě doporučují!

Poděkujte uživateli aleksandryka.
Recenzováno: 5. října 2020 prostřednictvím mobilu

V partě tří chlapů jsme si Dům Duchů moc užili. Nečekal bych, že se budeme držet ze strachu tak blízko u sebe a budem se bát otevřít dveře. Technicky velmi povedená únikovka. Děkujeme paní Michaele, která nás únikovkou provedla, byli jsme opravdu spokojeni.

Poděkujte uživateli smazkatom.
Recenzováno: 3. října 2020 prostřednictvím mobilu

Byli jsme poprvé na únikovce, jen ve dvou lidech. Vybrali jsme si Dům duchů. Neskutečně strašidelná atmosféra, skvělé herecké výkony, samozřejmě lekavé momenty, logické hádanky, které postupně odkrývají příběh domu duchů. Efekty na vysoké úrovni. Byli jsme ohromeni a 100% navštívíme i ostatní únikovky od The Chamber. Všem doporučuji. Roommaster Honza nás měl jako svou teprve šestou skupinu a odvedl super přatelský a zároveň profi výkon. Za nás všech deset Honzovi i Domu duchů!

Poděkujte uživateli petrd156.