The Chamber
Č. 1 z 359 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Super

Žalářník Vojta je nejlepší ! Super prožité odpoledne s přáteli hodinka na hru akorát. Nás čas 52... přečíst další informace

Recenzováno: 18. října 2020
F2242IIadamj
Doporučuji

Tuto únikovku mohu všem jen doporučit! Opravdu super zážitek, kde po celou dobu cítíte napětí... přečíst další informace

Recenzováno: 18. října 2020
fun-water

Recenzováno: 10. října 2020 prostřednictvím mobilu

Super Přijedeme zas! Krásné prostredi hra byla uzasne nachystana moc sme si to užili.❤️❤️❤️❤️

Poděkujte uživateli 603dominikh.
Recenzováno: 10. října 2020

Skvělá únikovka, promakané detaily a hodně lekání. Stihli jsme to v 6 lidech za 46 minut. Moc nás to bavilo. Room master Ondřej byl super a moc děkujeme za zážitek":)

Datum zážitku: říjen 2020
Poděkujte uživateli Radka D.
Recenzováno: 10. října 2020 prostřednictvím mobilu

Atmosféra celé hry byla naprosto úžasná, bylo nás šest a všichni do jednoho jsme byli paranoidní a vystrašení, oba naši roommasteři (Vincenc a Bára) byli úžasní, děkujeme za hru.

Poděkujte uživateli 369viktorl.
Recenzováno: 7. října 2020 prostřednictvím mobilu

Po hře Dům Duchů 1 jsme rozhodně nečekali takhle silný zážitek! Příběh nás dokonale pohltil, vše fungovalo jak má a roommasteři byli vážně přesvědčiví. Hru doporučuji každému, kdo má rád adrenalin! Vážně povedená hra, tuším, že další takovou budeme hledat marně.

Poděkujte uživateli marketak848.
Recenzováno: 6. října 2020

Únikovou hru Dům duchů 2 - Poltergeist jsme si moc užili!
Dech beroucí strašidelná atmosféra, lekačky a zajímavé, ale ne moc složité úkoly. Musím ocenit i nádherný výkon herců, díky němuž jsme všichni občas dostali husí kůží a chtěli se nacpat do nejvzdálenějšího koutu místnosti.
Chtěli bychom moc poděkovat Ondře a Martinovi Ch. za tento nezapomenutelný zážitek.
Určitě doporučují!

Poděkujte uživateli aleksandryka.