THE CHAMBER New Town Hall
Č. 13 z 349 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Zážitek

Vše nám bylo velmi dobře vysvětleno a byli jsme uvedeni do děje. Řešení šifer je vcelku jasné a tak... přečíst další informace

Recenzováno: 4. března 2020
kotatkoz
Skvělá hra

Skvělá hra, všem vřele doporučuji. Kačka byla velice milá a nápomocná. Nemám nic, co bych mohla... přečíst další informace

Recenzováno: 28. února 2020
karolinaf1993
Praha, Česká republika

Recenzováno: 21. listopadu 2019

Pěkná lineární únikovka, spíše pro rodiny s dětmi.
Moc jsme si to užili. Děkujeme sl. Kátě za provedení hrou.

Poděkujte uživateli meopta.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení THE CHAMBER New Town Hall, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. listopadu 2019

moc děkujeme za hezkou recenzi. Jsme rádi, že jste si hru užili.

Roommasterce Kátě rádi vyřídíme Vaši pochvalu.

Eliška, The Chamber Team

Recenzováno: 17. listopadu 2019

Tato úniková hra vás naopak nutí dostat se dál do děje. Hezké a tématické prostředí skvěle celý děj podtrhuje. Na pomoc (přes vysílačku) nám v případě nesnází sympatická Káťa, která zasahovala opravdu pouze pokud jsme o pomoc požádali. Díky! Určitě navštívíme i další místnosti.

Poděkujte uživateli KajinaJ.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení THE CHAMBER New Town Hall, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. listopadu 2019

jsme moc rádi, že se Vám hra líbila a odnesli si příjemné zážitky. Káťu pochvala od Vás jistě potěší. Budeme se moc těšit na Vaši další návštěvu u nás :)

Recenzováno: 17. listopadu 2019

Skvělá hodina v prostorách radnice. Logické a chronologicky navazující úkoly nás všechny zatáhly do děje. Skvělá práce roomastera Ludvíka. Nechal nás opravdu přemýšlet o dalších krocích.

Poděkujte uživateli motorkari.

děkujeme za hezkou recenzi. Jsme moc rádi, že se Vám hra líbila, a že Ludvík odvedl skvělou práci.
Budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

Recenzováno: 17. listopadu 2019

Naše prohlídka byla velice zajímavá byla tam potřeba týmová spolupráce a přemýšlivost což nám nedělalo problém také musíme pochválit našeho roommastera Ludvíka díky kteremu jsme to stihly v čas

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Jaroslav v.

Dobrý den Jaroslave,
děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme moc rádi, že jste si hru jako tým užili. Pochvalu Ludvíkovi jistě vyřídíme :)
Pokud plánujete vyrazit na další únikovku k nám, budeme moc rádi :) Můžeme doporučit třeba hru Útěk ze Žaláře, která lehce příběhem navazuje právě na hru Tajemství císaře.

Recenzováno: 17. listopadu 2019

Hezká únikovka, pro 6 dospělých hráčů docela snadná. Instruktážní video pobavilo! Děkujeme Kátě, byla moc milá.

Poděkujte uživateli hymnam.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení THE CHAMBER New Town Hall, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 17. listopadu 2019

moc děkujeme za recenzi, jsme rádi, že se Vám hra líbila a že Vás pobavilo instruktážní video. Můžete příště vyzkoušet jednu z našich těžších her Útěk ze žaláře, která příběhem lehce navazuje na Tajemství císaře. Kátě pochvalu vyřídíme, určitě ji potěší.

Těšíme se na další setkání.

Kačka, The Chamber Team