THE CHAMBER New Town Hall
Č. 12 z 350 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Zážitek

Vše nám bylo velmi dobře vysvětleno a byli jsme uvedeni do děje. Řešení šifer je vcelku jasné a tak... přečíst další informace

Recenzováno: 4. března 2020
kotatkoz
Skvělá hra

Skvělá hra, všem vřele doporučuji. Kačka byla velice milá a nápomocná. Nemám nic, co bych mohla... přečíst další informace

Recenzováno: 28. února 2020
karolinaf1993
Praha, Česká republika

Recenzováno: 25. listopadu 2019

Výborně připravená hra, krásné prostory i rekvizity a příjemná průvodkyně hrou. Můžu všem jen doporučit.

Poděkujte uživateli Ada513.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení THE CHAMBER New Town Hall, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. listopadu 2019

jsme moc rádi že se Vám na hře Tajemství císaře líbilo a můžete doporučit dál !
Budeme doufat, že i Vy nás brzy opět navštívíte

Recenzováno: 23. listopadu 2019

Výborná únikovka trochu jinak. Tentokrát ne z místnosti ven, ale naopak dovnitř a hurá za pokladem! Skvělá hra, moc jsme si to užili celá rodina, krásné tématické prostředí včetně hudby. Moc díky roommastrovi Kátě za velmi profesionální, milé a vstřícné přijetí, úvod a trochu té nápovědy přes vysílačku. Skvělá práce!

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Soňa P.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení THE CHAMBER New Town Hall, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. listopadu 2019

moc děkujeme za hezkou recenzi. Máme radost, že jste si hru užili a že s námi sdílíte svůj zážitek. Káťu Vaše pochvala jistě velmi potěší.

Rádi Vás znovu uvidíme u některé z našich dalších her.

Kačka, The Chamber Team

Recenzováno: 21. listopadu 2019

Pěkná lineární únikovka, spíše pro rodiny s dětmi.
Moc jsme si to užili. Děkujeme sl. Kátě za provedení hrou.

Poděkujte uživateli meopta.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení THE CHAMBER New Town Hall, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. listopadu 2019

moc děkujeme za hezkou recenzi. Jsme rádi, že jste si hru užili.

Roommasterce Kátě rádi vyřídíme Vaši pochvalu.

Eliška, The Chamber Team

Recenzováno: 17. listopadu 2019

Tato úniková hra vás naopak nutí dostat se dál do děje. Hezké a tématické prostředí skvěle celý děj podtrhuje. Na pomoc (přes vysílačku) nám v případě nesnází sympatická Káťa, která zasahovala opravdu pouze pokud jsme o pomoc požádali. Díky! Určitě navštívíme i další místnosti.

Poděkujte uživateli KajinaJ.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení THE CHAMBER New Town Hall, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. listopadu 2019

jsme moc rádi, že se Vám hra líbila a odnesli si příjemné zážitky. Káťu pochvala od Vás jistě potěší. Budeme se moc těšit na Vaši další návštěvu u nás :)

Recenzováno: 17. listopadu 2019

Skvělá hodina v prostorách radnice. Logické a chronologicky navazující úkoly nás všechny zatáhly do děje. Skvělá práce roomastera Ludvíka. Nechal nás opravdu přemýšlet o dalších krocích.

Poděkujte uživateli motorkari.

děkujeme za hezkou recenzi. Jsme moc rádi, že se Vám hra líbila, a že Ludvík odvedl skvělou práci.
Budeme se těšit na Vaši další návštěvu.