“Paní”
Recenze Donuterie

Donuterie
Č. 1 z 203 Dezerty v Praze
Popis: Vždy čerstvé donuty, bez použití umělých barviv či aromat, kvalitní káva, domácí limonáda, chléb s pomazánkou a více! Nabídka se obměňuje dle sezóny.
Recenzováno: 22. února 2020

Nejlepší donut který jsem kdy jedla....❤❤ a krásné prostředí a velmi milá obsluha...určitě navštívím znovu.

Datum návštěvy: únor 2020
Poděkujte uživateli 648kamilap.

Recenzováno: 11. února 2020

Lepší a krásnější donuty jsem opravdu nejedla, přestože nejsem úplně jejich příznivce.
Jít jsem mě donutili naše děti :-) . Vracíme se sem pravidelně i když rozumně, přeci jen nejde o dietní jídlo :-) Úžasná i káva, obsluha a ta limodáda .....mňam....

Poděkujte uživateli KARKULAK.
Recenzováno: 29. října 2019

Vynikající donuty, nejlepší mátová limonáda kterou jsem kdy měla, skvělé ceny a příjemné prostředí!

Poděkujte uživateli Viktorie Z.
Recenzováno: 11. října 2019

Nikdy jsem nepotkala ochotnějšího dodavatele svatebních dortů. Majitelky Donuterie byly flexibilní, milé, ochotné, rychlé a výsledek skvělý. Objednali jsme 100 donutů, které byly upečeny ještě ráno na svatební den, rozplývaly se na jazyku, vypadaly skvostně a byly krásně naskládány na pyramidu obloženou květinami. Majitelky vše včas a s úsměvem dovezly na místo svatby, naaranžovaly do dokonalosti. Ještě se nabídly, že v následujících dnech zase výbavu samy odvezou. Ze svatby mám 1 polaroidovou fotku od oltáře, ale dvě fotky s koblihami.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Baru44.
Recenzováno: 4. srpna 2019

Krásná malá donuterie s vynikajícími opravdu neošizenými donuty. Káva rovněž vynikající a domácí limonáda neměla chybu

Poděkujte uživateli Kristina V.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Donuterie, si také prohlíželi

Už jste navštívili Donuterie? Sdílejte své zkušenosti!