“Dobrá pizza”

Kuchyně: Italská, Mořské plody, Gril
Vhodné pro: Romantický
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Obědy, Večeře, Snídaně, Donáška, Rezervace
Recenzováno: 7. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

V této restauraci vás obslouží italský personál a i kuchař je dle mého názoru ital. Jídlo je super a Brunello taky

Poděkujte uživateli Liza_petr.

Recenzováno: 15. února 2017 prostřednictvím mobilu

Jidlo vyborne, vino kvalitni a to vse za velice prijatelnou cenu (a to obzvlast k poloze v centru). Prijemna a ochotna obsluha, akorat trosku delsi cekani.

1  Poděkujte uživateli BoboPrague.
Recenzováno: 13. října 2016

Byli jsme s manželkou na večeři a musím říct, ze to bylo skvělé!!! Pravá italská restaurace, milí personál a hlavně jídla byla z čerstvých italských surovin. Ne jako jinde, kde používají náhražky! Prijemná obsluha a dobrá vína. Určitě se sem brzo vrátíme. :))

1  Poděkujte uživateli Standa N.
Recenzováno: 31. srpna 2016

Do této pizzerie se stavuji téměř pokaždé, když mám cestu do Prahy. Líbí se mi poloha blízko Staroměstského náměstí, nicméně je trochu "zastrčená", takže se najíte v klidu. Obsluha je rychlá a pozorná, ceny přiměřené lokalitě.

1  Poděkujte uživateli Kateřina D.
Recenzováno: 28. října 2015

Pizzeria Giovanni je příjemná restaurace v centru Prahy. Jeho interiér vypadá možná trochu kýčovitě, ale i mile. Obsluha je milá, jídlo dobré (ačkoli by mohlo být lepší - podle mě měla pizza trochu moc tlusté těsto a velké okraje a na Hawaii mohlo být více ananasu, ale chuťově bylo výborné).

1  Poděkujte uživateli Perchta V.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Giovanni Pizzeria Ristorante, si také prohlíželi

Už jste navštívili Giovanni Pizzeria Ristorante? Sdílejte své zkušenosti!