MAPHIA GAME
Č. 41 z 349 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Maphia

Super průvodce hrou Kamil. Super hra, prostředí, vše bylo na jedničku... sice jsme nesplnili v... přečíst další informace

Recenzováno: 9. dubna 2020
simonah1988
Pan

Byli jsme poprvé na unikovce a hrozně jsme si to užili. Roomaster Matyáš se o nás pečlivě staral a... přečíst další informace

Recenzováno: 6. března 2020
740jakubj

Recenzováno: 9. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Perfektni pribeh, ktery zacne neobvykle hned po otevreni dveri. Naroscnost primerena tomu, aby se to dalo stihnout. Perfektni zkusenost a dekujeme za profi pristup Malvine!

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli viktorm970.
Recenzováno: 6. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Don Kamilo a fantastico,moc se nam to libilo,hra zábavná ,obcas se nam ty mozky zavarily;))))určitě pujdem na další někdy.

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli lentilkas.
Recenzováno: 22. října 2019 prostřednictvím mobilu

Naše nedělní odpoledne bylo super právě díky této únikovce. Poprvé jsme absolvovali společnou únikovku ve 4 a musím říct že jsme si to náramně užili. Uvítací welcome drink od barmanky Malvíny chutnal všem bez výjimky, i když nás pak zamkla a chtěla zabít . Ale my byli šikovnější a podařilo se nám dostat na svobodu za 48 minut.
Prostředí hry bylo skvělé, nápadito byly řešené zámky a šifry, které určitým způsobem navazovali na příběh, ale nemuseli jste je dělat popořadě.
Určitě můžeme jenom doporučit.

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli dracana.
Recenzováno: 4. října 2019

Únikovku jsme absolvovaly s kamarádkou a byla to naše první zkušenost jenom takhle ve dvou a byla to vážně zábava. Hádanky nápadité a logické a Tom který se o nás ,,staral'' byl moc milý a vstřícný a po hře nám vše krásně vysvětlil. Doporučujeme a rozhodně se vrátíme

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli HollywoodUndeadGirl.
Recenzováno: 13. září 2019

Skvělý zážitek! Barman Honza nás skvěle uvedl do děje a když už jsme si nevěděli rady byl připravený nám pomoc. Bezvadný roomaster. Občas jsme si nebyli jistý, zda můžeme použít trochu síly a proto nám nějaký úkol trval trochu déle. Nicméně super únikovka pro pobavení.

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli helium1helca.