MAPHIA GAME
Č. 38 z 359 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Rodinná hra

Hezká hra, čas u ní plyne strašně rychle, gamemaster Tom zasáhl vždy v pravou chvíli, kdy jsme se... přečíst další informace

Recenzováno: 18. října 2020
luk_k546
Přímá hra

Takhle únikovka nás opravdu bavila. Mafián Matyáš byl naším skvělým průvodcem, moc jsme si hru... přečíst další informace

I960WYmarcelab

Recenzováno: 20. září 2020

Byl jsem teprve na pár únikovkách, ale tahle pro mě byla suverenně nejhorší. Prakticky jen jedna místnost a kousek a nic než klíče a kódy. Navíc nic nemá moc souvislost a mnohdy je řešení úplně nelogické. Zhruba v půlce hry jsme měli všichni chuť se na to vykašlat, protože nás to už nebavilo. Nebylo tam vůbec nic zapamatovatelné. Navíc se luští jedna věc přes druhou, takže spoustu věcí si moc neprožijete. Průvodce byl celkem sympaťák, ale při nápovědě se nás ptal, v jaké fázi jsme a co děláme, takže nás nejspíš moc nesledoval. Znovu bych nešel a kamarádům bych nedoporučil. Přitom jsme nedávno byli jen pár set metrů vedle a tam to za mě bylo na čistou jedničku. Škoda, ale působí to na mě jako "Franto, mám v garáži pár starýho haraburdí a nábytku, pojď, uděláme z toho únikovku...".

Datum zážitku: září 2020
Poděkujte uživateli martinjB3872EG.
Recenzováno: 20. září 2020

Takhle únikovka nás opravdu bavila. Mafián Matyáš byl naším skvělým průvodcem, moc jsme si hru všichni užili. Děkujeme:-)

Datum zážitku: září 2020
Poděkujte uživateli I960WYmarcelab.
Recenzováno: 16. září 2020

Poprvé jsem se z baru snažil dostat ven a ne do něj. Don Kamil nám svou bezchybnou obsluhou zajistil super zážitek.

Datum zážitku: březen 2020
Poděkujte uživateli Marek M.
Recenzováno: 24. srpna 2020

Hra na úrovni, kde gamemaster už od začátku vytváří skvělou atmosféru (v našem případě pan Matyáš), která pak provází celou hru. Mám pocit, že zde tvůrci vychytali celou řadu slabých míst únikovek, za což jim patří obdiv. Technicky sice ne tak vyspělá, jako některé jiné hry, ale atmosféra to vše dorovnává.

Datum zážitku: srpen 2020
Poděkujte uživateli 166pekin.
LucieZajickova, Vlastník v zařízení MAPHIA GAME, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. září 2020

Dobrý den, děkujeme za slova chváli. Všichni se snažíme aby dojem ze hry byl co nejvíc autentický. Jsme rádi, že to někteří hráči ocení. Budeme se těšit na viděnou v našich dalších hrách.

Recenzováno: 23. srpna 2020

Stylová escape hra. Roommaster Matyáš odvedl dobrou práci - díky. Touto hrou určitě neuděláte chybu.

Datum zážitku: srpen 2020
Poděkujte uživateli WhoamiHF.
LucieZajickova, Manažer v zařízení MAPHIA GAME, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. září 2020

Děkujeme za recenzi. Přijďte zas na některou z našich her.