“Výborné Pad Thai”

Vhodné pro: Rodiny s dětmi
Možnosti stravování: Snídaně, Večeře, Obědy
Okolí: Praha 2
Recenzováno: 30. dubna 2018

Já to tam prostě miluju. Plný tác cca za 150 Kč, Pad Thai skoro jako v thajsku (chyběla mi limetka), voda na každém stole, velký výběr salátů, klíčků, omáček... Manžel ani neprotestoval,že tam není maso :D Doporučuju rozhodně!

Datum návštěvy: duben 2018
Poděkujte uživateli 127adelheid.

Recenzováno: 12. října 2017

Výborné jídlo za super cenu. Široká nabídka vegetariánských jídel formou bufetu. Příjemná obsluha, i atmosféra.

Datum návštěvy: říjen 2017
Poděkujte uživateli Filip K.
Recenzováno: 28. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Vynikající občerstvení, navíc hodinu před zavíráním je na všechno jídlo sleva 40%. Sojové nudličky v chilli omáčce doporučuji vyzkoušet všem!

Datum návštěvy: srpen 2017
Poděkujte uživateli petiteluuc.
Recenzováno: 12. července 2017 prostřednictvím mobilu

Pri cestach Prahou se sem rad vracim. Samoobsluzny bufet nikdy nezklamal a vse, co jsem ochutnal bylo super. V poledne je nekdy trochu naval. Mohu doporucit.

Datum návštěvy: červenec 2017
Poděkujte uživateli Vlaxdimir.
Recenzováno: 15. června 2017

Široká nabídka kvalitních a dobrých vegetariánksých jídel.
Samoobslužný bufet mi maximálně vyhovuje.
Voda s citrónem na každém stole zdarma!
Výhodné cenové slevy v pozdějších večerních hodinách

Datum návštěvy: únor 2017
Poděkujte uživateli jest4er.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Beas Vegetarian Dhaba, si také prohlíželi

Praha, Čechy

Už jste navštívili Beas Vegetarian Dhaba? Sdílejte své zkušenosti!