“Vynikající oběd ”

Vhodné pro: Rodiny s dětmi
Možnosti stravování: Snídaně, Obědy, Večeře
Okolí: Praha 2
Recenzováno: 28. října 2018 prostřednictvím mobilu

Dhaba Beas miluji a každá návštěva je skvělá. Pokaždé si vyberu něco jiného, hlavně teď skvělou nabídku salátu a nových pokrmů, kdy reagují na sezonnost. Velmi milá obsluha, příjemné prostředí, teplý čaj zdarma, nemám co bych vytkla. Doporučuji!

Datum návštěvy: říjen 2018
Poděkujte uživateli andrea_kas_blogger.

Recenzováno: 2. srpna 2018

Mají moc dobré dezerty a vegetarianské jídlo, já teda nejsem vegetarian ale šla jsem se tady i tak podívat a jídlo mi i přes to hodně chutnalo

Datum návštěvy: červen 2018
Poděkujte uživateli Tereza H.
Recenzováno: 11. června 2018

Tato vegetariánská restuarace je také jídelna a občerstvení, mají velký výběr bezmasých jidel, i něco bez lepku. Také tvarohové ovocné nápoje lasí. Zkrátka ráj na zemi!!!

Datum návštěvy: červen 2018
Poděkujte uživateli romanatunova.
Recenzováno: 30. dubna 2018

Já to tam prostě miluju. Plný tác cca za 150 Kč, Pad Thai skoro jako v thajsku (chyběla mi limetka), voda na každém stole, velký výběr salátů, klíčků, omáček... Manžel ani neprotestoval,že tam není maso :D Doporučuju rozhodně!

Datum návštěvy: duben 2018
Poděkujte uživateli 127adelheid.
Recenzováno: 12. října 2017

Výborné jídlo za super cenu. Široká nabídka vegetariánských jídel formou bufetu. Příjemná obsluha, i atmosféra.

Datum návštěvy: říjen 2017
Poděkujte uživateli Filip K.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Beas Vegetarian Dhaba, si také prohlíželi

Už jste navštívili Beas Vegetarian Dhaba? Sdílejte své zkušenosti!