“Obchodní schůzka s obědem”

Waldštejnská Hospoda
Okolí: Malá Strana
Okolí: Malá Strana
Recenzováno: 24. srpna 2017

Pokud hledáte restauraci kde se v klidu a dobře najíte, a jste zároveň kousek od samého srdce Prahy tak je tato restaurace optimálním řešením. Příjemné prostředí a kvalitní jídlo za přijatelné ceny, dá se říct že si každý najde to své, za mne určitě mohu doporučit.

Poděkujte uživateli SidneyLemon.
Odpověď vedení:Zodpovězeno: 19. září 2017

Velice Vám děkujeme!

Recenzováno: 16. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Vyborne jidlo, skvela obsluha. Urcite doporucuji. Ceny prijatelne, ktere odpovidaji urovni restaurace.

Poděkujte uživateli Roman J.
Odpověď vedení:Zodpovězeno: 8. září 2017

Velice děkujeme a doufáme, že se u nás opět brzy uvidíme. Jsme rádi, že jste byli u nás spokojeni.

Recenzováno: 13. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Restaurace nas mile prekvapila jak svym vzhledem tak opravdu skvelym pomerem vykon/cena. Obedove menu (polevka a hlavni chod) za cenu kolem 150 kc je na tuhle lokalitu super.

Poděkujte uživateli Ondřej H.
Odpověď vedení:Zodpovězeno: 8. září 2017

Velice děkujeme za Vaše krásné hodnocení a těšíme se na Vaši další návštěvu

Recenzováno: 1. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Naprosto skvělé jídlo za velmi dobre ceny s velice příjemnou obsluhou. Bylo to opravdu luxusní. Vsem mohu jen doporucit.

Poděkujte uživateli Terka P.
Odpověď vedení:Zodpovězeno: 8. září 2017

Velice nas těší , že jste byla u nás spokojena a tešíme se na Vaši další návštěvu

Recenzováno: 24. července 2017

Skvělá restaurace s výborným jídlem a příjemnou obsluhou.Velice všem děkujeme za krásný večer u Vás.Všem doporučuji návštěvu.

Poděkujte uživateli Patrik S.
Lukáš M, Manažer v zařízení Waldštejnská Hospoda, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. července 2017

Velice Vám děkujeme za krásné hodnocení i doporučování a těšíme se na Vaši další návštěvu!

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Waldštejnská Hospoda, si také prohlíželi

Už jste navštívili Waldštejnská Hospoda? Sdílejte své zkušenosti!